Мій батько-в-одному купив власний будинок, але він не поспішає залишити нас.

Питання про те, де старші батьки будуть жити часто проблемою. Діти дорослі хочуть жити окремо і влаштувати своє життя, а батьки, в свою чергу, хочуть бути ближче і боятися бути самотніми. Сьогодні в нашій історії є подібна ситуація. Редакція "Сайт" Він розповість про будинок батька, в якому він не поспішає рухатися.

5430929

Мій батько-в-право будинок раптом відійшов 10 років тому. І батько його залишався окремо в трикімнатній квартирі. У той же час старший брат жив з сім'єю в оренду квартиру. Про те, як продати квартиру батьків, і поділити гроші на три. Ми були жити в квартирі, що мій батьки купили мене.



Всі три, мій чоловік, брат і батько, були зареєстровані в квартирі, які продаються. Старший брат і його дружина відразу купили себе і зареєстрували там. І мій чоловік і батько-в-право зареєстрований мною. Мій чоловік і я погодився, що це було тимчасовим. Незабаром він збирається купити окрему квартиру і зареєструвати його.



Але пройшов час, і батько-в-право не мав намір придбати квартиру. Не сподобалося: це дорого, це далеко від тих пір, це планування ненажерливе. Так він провів рік, який шукає місце для життя. Але я нічого не знайшов, і ціни довелося стрибати. Так він залишився з нами. Ми приїхали до умов. Ми були молодими і тільки дочка. Ми не знайшли.



Звичайний тенант Але з тих пір, 10 років пройшли, і батько не збирається в будь-якому місці. Тепер я розумію, що він планував його і просто захищав мене. Всі ці роки не інвестував копійку в життя. Ми оплачуємо всі векселі для утиліти, очищення та приготування на мене. Він завжди повторює, що він тільки зареєстрований тут, тому він не повинен платити.

Він витрачає гроші виключно на себе. Він ніколи не привітав нас на будь-якому святі, тільки подарував свою дочку шоколаду на день народження. Ми завжди привітаємо його і даруємо йому подарунки. І якось на мене, що він просто забезпечив тихий старий вік і придбав медсестра у вигляді мене заздалегідь. Але я не хочу жити так, що я не зареєстрував для цього.



Я збираю нову машину протягом декількох років. Але я подбаю про маленький будинок поза містом і запропонував, що мій чоловік купить його для мого батька. Будинок не новий, але в хорошому стані. Ми проконсультували і купили. Вони привозили його на обличчя Бога, зробив трохи ремонт. Будинок батька-в-прави готовий, але не поспішає рухатися.

Я знаю, що його план опускається, але я буду тримати натискання. Мій чоловік підтримує мене, і він хотів жити без постійного коментаря батька. Останнім часом батько-в-правом було те, що ремонт санвузла ще не закінчувався, але ми практично не робили. Незабаром не буде



Я іноді відчуваю себе погано, що я наполягає на його переміщення. Але хто подумав мене і мої інтереси? Тим не менш, ніхто не збирається залишити його долі. Ми приїжджаємо і допоможемо з грошима, але не буде повноцінного контенту. Я думаю, що я зробив право.

доб.

Ситуація жінки цілком зрозуміла і не нова. Ми добре розуміємо, чому вона захотіла її батько-в-праву, щоб вийти. Я хочу жити без батьківського нагляду. По-друге, чому вона повинна надати людині, яка не хоче інвестувати в сім'ю? Так ви не можете судити її.

Проте, позиція батька-в-прави досить чітка до нас. Він пішов без дружини, яка була супутником його життя. Якщо він рухається, він буде жити окремо. Важко прийняти це у віці. Так ми симпатізуємо з ним. І ви думаєте, що дочка-в-право, хто хоче відкликати батька-в-право від квартири?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное