Я був одружений протягом років.

Здавалося б любов і зрада Вони не повинні торкатися. У реальному житті, проте, навпаки, буває. Навіть самий люблячий чоловік може закохатися в любові з іншим і обдурити дружину. Що робити, якщо це було психологічно?



Герой нашої історії сьогодні в непростій ситуації. У той же час він зрадив дружину, дітей, брата. Чи може людина фігурувати її? Про це читайте далі в статті.

Любов і зрада З дружиною ми проживали душу для більш ніж 10 років. У першу чергу були непорозуміння. Але в цілому, ми завжди були чудовими. Абата подарувала двом гарним дітям, які зростали в любові і турботі.



Я все ще не можу вірити, що я знищив все. Не довге тому я відправив дружину і дітей на відпочинок. Я не можу піти, бо мій мама просить допомогти в с.

Я пішов до рідного міста, де я не був в роки. Моя мама вирішила зібрати всю сім'ю разом: мій брат також прийшов. Я не бачив вас, як, 7 років. Ми живемо в різних містах.

Р

У цей час мій брат розлучив свою першу дружину. А потім практично відразу одружена іншої дівчини, 8 років його молодший. Його назва була Лілія, вона також прийшла до нас.

Відчуття, і це, де я зникла. Про Лілу щось особливе. Небо краси дівчина була дуже розумною і добре прочитаною. І її смішні жарти і ніжний голос все ще тримати з голови. Осіння в любові...

Я знав, що мій брат, і я мав сім'ю. Я не заспокоївся. Лілія просто зберігала мислення. Через кілька днів хтось збив на мій друг Facebook. Вона була її.



Тоді прийшла до неї часті повідомлення: "Привіт, Ванья." Я не можу допомогти, але думаю, про вас весь час. Я зрозумів, що наші почуття були взаємоповно. Що ми робимо? Я не хочу обдурити дружину і залишити своїх дітей. Тексти пісень, а це означає: Але моє серце зламало нове почуття.

Лілія розповіла мені, що вона довго хотіла залишити брата. І тепер є момент. Я вирішив орендувати квартиру в іншому місті і розповісти дружину, що я збираюся на бізнес-турі. І коли прийшов до поїздки, Ліля назвав і сказав, що вона не прийде.



Звісно, що шокував мене. Я був готовий відмовитися від неї. І виявилося, що вона просто вітряна дівчина, яка любить чоловічу увагу. Я, вона дійсно пішов з брата. Не до мене, але до деяких молодих, багатих бізнесменів. Мій брат сказав мені, що пізніше.

Після цієї новинки я не знайшов місця. Так технічно, я не зраджу на дружині. Але як ви подивитеся її в око? І наші діти? Я не знаю, що... Я думав, що я знайшов справжню любов, але я був лише лір і траєктор.

Іноді чоловіки кажуть, що обман чиста фізіологія і нічого більше. Вони кажуть, що морально людина все одно вірний, решта не має значення. Згода, такий аргумент навряд чи можна назвати переконливим.



Тим не менш, у випадку сучасного героя все відбулося рівно навпроти. По суті він змінив дружину в голову. Це означає, що немає спини. Ймовірно, в кінці він, швидше за все, зізнається з дружиною і не зможе продовжити життя з нею. Але як довго це займе, ніхто не знає.

Ви коли-небудь зіткнулися з такими проблемами? Можливо, ваша історія допоможе одному з наших читачів. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное