Навіть голова змивається невірно, поки друг від салону краси зачарував

Голова повинна бути миється під проточною водою. Почати миття волосся з спини голови, оскільки передній має найсвіжіші волосся. Миття в салоні краси і миття голови в домашніх умовах відрізняється. Ви помітили, що після миття салону волосся м'яке і шовкове, і в домашніх умовах дуже важко втомлювати миє волосся? Сьогодні ми розповімо, як мити волосся шампунем так, щоб волосся було гладким і блискучим. Техніка миття корисно для особистого використання і мами, які борються з хитрим волоссям своїх дочок.



Вирощування трохи Rapunzel непросто. Звичайно, дівчина прикрашена довге волосся, але мати все ще потрібно подбати про них на деякий час. Так мій мама вирізати мій метр косити кілька разів, щоб зробити догляд за волоссям легко і швидко. Для тих, хто після миття волосся ми розповімо про техніку миття, після чого волосся виглядає як з салону.



Про труднощі догляду за довгими неруйнами волоссям Анна Маслова знає по-перше. На каналі Анна Маслова багато цікавих порад і оповідань про життя молодого матері. У одному з відео на своєму каналі дівчина поділилася секретом красиве довге волосся. Цікаво, що для спеціальних засобів догляду за волоссям немає необхідності. Вам буде потрібно тільки шампунь, зачіска, фен і гребінець.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Анна Маслова (@missansh)



Техніка для миття волосся
  1. Коли ви починаєте миття волосся, добре змочіть волосся. Застосовувати шампунь з легкими масажними рухами на корені волосся. Масаж голови від чола до спини голови, розчісування волосся своїми руками. р.



  2. Від коренів до волосся. У напрямку кінчиків волосся наносять піну з спини голови. Не наносити занадто багато шампуню на кінчики і не руйнувати волосся в руках, інакше вони будуть ламкими і швидко заплутуватися. Р



  3. Мити шампунь від волосся в одному напрямку. Потім миємо голову другий раз і промийте її знову з проточною водою.
  4. Наносити бальзам пальто на мокрому волоссі. Кисть волосся з гребінцем бальзам. Волосся дуже легко розчісувати будь-яку гребінець, але можна використовувати гребінець з рідкісними зубами.



  5. Після п'яти хвилин промийте бальзам з волосся і злегка змочіть волосся рушником. Не втирайте вологі волосся і не перекручуйте її в вузлик.
  6. Тепер наносите незбиране волосся бальзам. Висушіть волосся феном з чола до кінчиків волосся. Від часу розчісувати волосся своїми руками. Дуже важливо направляти потік повітря в одному напрямку, а не хаотично сушити волосся.




Після засихання волосся феном, перемикайте тепле повітря на холод, а також пройдіть фен через волосся гребінцем. Через цю дію волосся стає блискучим.





Що це, мій голова тепер. Вам не потрібно тягнути волосся праскою або спеціально викласти його. Я прикріплюю до статті відео Анни Маслової, який по-справжньому продемонстрував миття волосся дочки від початку до кінця. В результаті дивовижна.

про:blank

Проста процедура забезпечує красиве блискуче волосся, яке легко розчісується. Я радий, що змінюючи звичайні дії, ви можете досягти цього результату без випрямлення процедури прасування або ламінування в салоні. Все геній простий. Як ви відчуєте догляд за волоссям в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное