Подруга від Мурманського врожаю скумбрія в банку для чоловіка, капітана довгого рейсу

Він сказав, що є рецептом для Мерманських моряків. Я не впевнений, що це правда. Але в будь-якому випадку, якщо ви дотримуєтесь його принаймні один раз, ви більше не будете використовувати інші варіанти. Про це Як смачно посолити в домашніх умовахМоя тітка колись сказав мені. І тепер я завжди роблю це.

Mackerel є відносно недорогим, але дуже смачним і здоровим рибою. Подається без розмаїття на святковому столі. мариновані скумбрія Цей рецепт смак краще, ніж червона риба. Додайте ще зелені і лимон, і всі інші інгредієнти, я впевнений, вже на кухні.



Як смачно посолити скумбрія в домашніх Spices може відрізнятися. Взяти їх стільки, скільки вам подобається. За перший раз рекомендую наступний рецепт повністю.

інгредієнти
  • 2 маркери
  • 1 цибулина
  • 1 павук dill
  • 2 ст.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 1 ч.л. коріандр
  • 3-4 горох солодкого перцю
  • 1/3 ч.л. чорного мелений перець
  • 100 мл води
  • 100 мл рослинної олії
  • 2-3 скибочки лимона
  • 50 мл оцту (9%)
  • 2 лаврові листки


Підготовка
  1. Підготовка інгредієнтів. Риба, якщо заморожена, розморожена.


  2. Чистіть скумбрія зсередини, промийте холодною водою і добре просушіть паперовими рушниками.


  3. Зріжте його на скибочки.


  4. Зріжте цибулю тонкими півколами. Подрібнити кріп.
  5. Змішайте сіль і цукор, додайте подрібнений лавровий лист, перець, коріандр і ароматний перець. р.



  6. У чистому банці внизу викласти шар цибулі, посипати сумішшю солі-сугару з приправами, зеленню. Потім шар риби. Або на: цибулю, сіль, спеції, зелень.
  7. Покладіть лимонні скибочки зверху. Змішайте холодну воду з оцтом і рослинним маслом, залийте цю маринаду рибу. Закрийте кришку щільно (або скручіть) і вставте її в холодильник на ніч.



  8. Риба готова вранці. 679350





маринувати Таким чином, можна не тільки в банку, але і в контейнері з кришкою.

Ви можете подавати рибу як з картопляним пюре, так і з картоплею. Також я хочу додати свіжі промені до скумбрії. Чудовий смак!



І якщо вам подобається. духова шафаПрийміть ще один рецепт, як це.

Заощаджуйте цей запис у закладки або діліться з друзями в соціальних мережах. І обов'язково використовуйте рецепт - не пошкодуєте його. І розповідайте нам у коментарях, якщо все вийшло, скільки вам сподобалося.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное