Старовинний торкнувся своєї мови, дивлячись на радянські ювелірні вироби з рубінами, відразу прибирає їх з погляду

Ювелірна коробка майже кожна бабуся сповнена сюрпризів. Що там не можна знайти: від сімейних протирічок, значення якого складно оцінити, до старих золоті коронки. Але СРСР В один раз прикрашають шафу кожної модниці.

Радянські Рути

З тих пір, як я був дитиною, коли я пішов на мій бабуся будинок, я любив дивитися її сережки з рубінами. Великі червоні камені блискучі яскраво на сонці. Здавалося мені щось дуже древне і цікаве. Але після багатьох років я дізнався, що з цими ювелірними прикрасами не так просто.



В будинку з бабусі залишили деякі ювелірні вироби з рубіями. У кожного з них були такі сережки, кільця і менше кулонів. Так деякі з цих ювелірних витрат тисячі, а деякі ювелірні вироби навіть не будуть виглядати. Яка причина?



Природні червоні рубці дуже дорогі. Їх ціна може досягати 500 звичайних одиниць на карат. Саме тому ми навчимося вирощувати камені в лабораторіях понад 100 років тому. І ці камені вже варті. І це з таких каменів, що виконано велику кількість ювелірних виробів радянських і навіть царських часів.



Це його. Звичайно, цілком можливо, що ваш великогабаритний валик містить дорогоцінні камені без домішок і тріщин. Але, швидше за все, ці камені вирощуються в умовах підвищеної міцності. Виробництво таких ювелірних виробів поширилося по всій Радянському Союзу, а ціна їх значно змінюється в залежності від заводу, в якій вони були зроблені.



Але в одному, ви не можете відмовитися від кілець і сережок наших бабусях. Вони робили це дійсно добре, буквально за століття. Для деяких дизайнів gaggy часто приховує бажання потім jewelers, щоб зробити найбільш міцні кріплення, і камені, щоб вставити так, щоб не впадало в самий неоппортний момент.

Потрібна, звичайно, може змусити вас продати вміст сімейних ящиків. Але не можна оцінити пам'ять і історію за цими речами.



Чи є ваша родина радянських рубців? Про це в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное