Болісна кохабітація без реєстрації шлюбу не більше підніме мудрих жінок

До 1917 р. цивільне подружжя було прийнято офіційне шлюб. Ми використовуємо для того, щоб викликати цю концепцію, фактичну співчуття двох осіб. Хоча ця тема є як старий, як світ, Відносини без реєстрації шлюбу Вони все ще призводять до спорів і незгоди. Сьогодні редакційна колегія запрошує Вас на це питання.



Так сталося, що статус співака не схожий на всіх жінок. Звісно, найсвіжіші про вирощене весільне кільце і весілля. Але насправді чоловіки часто затримують цей момент до останнього.

Хтось не готовий одружитися, і це океї. Легко жити з жінкою під одним дахом без шлюбу. І ось на чоловіків, як правило, гора претензій падає. Вони кажуть, що вони використовують жінки, їх наміри не серйозні і далі в списку.

р.

Крім того, висівкові лицарі практично не обвинують обманювати наївні дівчата. Якщо ви попросите чоловіка, якщо він одружений, швидше за все, він скажеш, що він в одному цивільному шлюбі. Так, можливо, це різниця сприйняття?

Приходьте, будь ласка, Є чоловіки і жінки, які хочуть легалізація відносин. Наприклад, друг шахти запропонував своїй подругі як 20-річний хлопчик. Весілля була його ініціативою, тому що він хотів би одружитися. Вже 4 роки, і вони роблять багато!



На відміну від цієї історії я даю персональний приклад. Я був відомий мій хлопець майже 8 років, 2 з яких ми живемо разом. Ми не потребуємо весілля або паспортного штампу. Ми маємо великий зв'язок і найголовніше, ми комфортні разом з кожним днем без реєстрації шлюбу.

Вважається, що відмова від шлюбу сигнали безсонняй Вони говорять про те, що він отримує всі радості сімейного життя, але в той же час ні морально ні морально ні морально не суперечать нічого. Це дає зерно сумнівів у свідомості жінок, адже життєвий партнер може зникнути в будь-який момент. Але це правда?

Думаю. Люди зазвичай починають жити разом після довгих відносин. Я маю на увазі, що ви хочете співати з незнайомим Петею або Васею з вулиці. В інших словах ви, ймовірно, довіряєте цю людину, любите його. Я впевнений, що ви не можете допомогти, але відчуваєте, що він використовує вас або дійсно радий ви, нарешті, переміщення.



На жаль, ніхто не є імунітетом. Якщо Ваш партнер знайшов ще одну або просто хоче розлучення. З якоїсь причини жінки часто думають, що формальний шлюб є запорукою довгого і щасливого життя. Але це не вірно! Ознайомитися з статистикою про розлучення і бути захопленим.

"Що робити всі думки про шлюб?" Ситуація. Анна живе з Артемом на рік і сниться весілля. Однак молодий чоловік не поспішає пропонувати їй. Є кілька варіантів розвитку подій. Наприклад, одна з подруг дівчини буде говорити про проходження: Якщо чоловік не просить шлюбу, то ви тільки тимчасовий аеродром! й

Природно, ця фраза буде відбиток на голові наївної Ані, і вона почне замо намотувати себе. Це може призвести до карельєсу з Артемом, необґрунтовані підозри у поході та інших неприємностей.



Ще один мудрий друг дівчини скажеш її, «Анюта, чому не ви просто поговорите з Артемом?» Скажіть його, що ви хочете, можливо, він просто рубався або не готовий фінансово. В іншому випадку ви можете зрозуміти один краще.

Таке ненав'язливе дружелюбне порада обов'язково змусить задуматися Анна. Можливо, вона дійсно візьме її в її кулак і поговорити з її супутником. Немає нічого неправильного з цим! Суспільство відштовхує ідею на роки, що жінка повинна сидіти і чекати чоловіка, щоб запропонувати їй. І якщо він не, то щось буде неправильно.



Тим не менш, сучасність вже давно відрізнялася. Тепер жінка може не тільки обговорити шлюб з чоловіком, але і зробити його пропозицією! Дівчата отримують на одному коліні і дають хлопці кільця. Насправді, чому б не? Ми трохи полегшимо, коли ми позбавимо від припливних досудів.

У вас є багато причин, чому ваш чоловік не просить вас маррі. Але ви ніколи не знаєте про них, поки не будете запитати його. Відносини без реєстрації шлюбу Вони не підходять всім. Якщо ви є одним з цих людей, то це час, щоб зупинити здогадку і просто поговорити з вашим супутником.



Як ви відчуваєте про цивільне шлюб? Чи зареєстровано Ваш союз або ви хочете співвідношення? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное