Чому наші жінки часто мають гнізда стріли на своїх головах?

Волосся є невід'ємною частиною образу практично кожної леді. Їх довжина не має значення, але якість дійсно важлива. Деякі люди люблять коротке волосся і деякі люди користуються ним. свінгерий Питання комфорту дуже індивідуально. Але ніхто не любить сухі і пошкоджені волосся.

Я часто змінив колір волосся до. Дуже важко підійти і не перефарбувати волосся хоча б раз на півроку. Більше того, я не розумію, як інші дівчата не втомилися носити той самий колірний рік після року. Я дуже щасливий. Червоний робить мене щасливою, і henna не зіпсує волосся занадто багато з правильним доглядом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний за волоссям Дьєнґ Москва (@polinazhdanovaa)



Однак в період постійного фарбування і освітлення якість волосся була нижче середньої. Поставляючи салон, насолоджуючись красивим укладанням і гладким волоссям. Тим не менш, цей вид був децептивним. Після першого миття волосся виглядало значно гірше. І дізнався про себе і зробив його майже щодня. На щастя, у мене була коротка машина і укладка не забули.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@eksprovocator.mos)



Але були дні, коли у мене немає часу або енергії, щоб зробити все, але мити. Тоді я мав ходити з кульбаби на голову. З одного боку я вирішив, що втомлений експеримент І я хочу бути в змозі просто мити волосся і отримати гарну стрижку прямо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

A post shared by MK Розкішні відтінки блондинка (@savenkova_style_)



Перший крок ремонту пошкодженого волосся був випадіння волоссяй Я вирішив відрізати найбільш зіпсовану частину, яка була досить велика, тому що я появив волосся більше ніж раз. І після всього, не завжди освітлювалося, що на стільці досвідченого майстра. Головна експерименти також відчували себе. Після стрижки я зробив холодне відновлення в салоні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Снежан Вінніченко (@snegga_vinni)



Застудне відновлення допомогли мені заварити пасма. Зараз у мене є можливість, щоб я довго мріяв. Вранці я просто вимив волосся і не висохнув волосся феном. Вони були досить добре! Я теж переглядав його. всі турботий На полиці в санвузлі заселений безсульфатний шампунь, кондиціонер і маска. Це було в цій послідовності, що я надав засоби, кожен раз я промив.

Що ми робимо з кольором? Однією з проблем стало те, що мій природний колір Я не схожий на це. Золи блондин не пішли на мій засмаглий обличчя, і я мав багато сірого волосся, так як я був 16. Таке покоління! Від блискавки і звичайних кольорів я вирішив відмовитися і перемкнутися до хни. Багато людей, які мене розгубили. Наприклад, аргумент був те, що henna dries.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Снежан Вінніченко (@snegga_vinni)



Це правда. Тим не менш, якщо ви наносите хну, щоб не викликати волосся і не лази наносити маски принаймні пару раз на тиждень, то волосся буде виглядати чудово. Для мене henna був свого роду. одностороннійй Від попередніх експериментів з нею я дізнався, що неможливо змивати, і це просто не має сенсу яскравіше henna-dyed hair.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Останнє повідомлення від Big Change (@big.change.23)



Тому я спеціально вибрав такий природний барвник. Для того, щоб, звичайно, під впливом настрою, не перефарбовувати в інший колір. Я все ще на шляху до відновлення, але мій шлях стає набагато простіше. Детальніше Немає фена або щоденного укладання волоссяй Волосся не дуже довго, але до дотик дуже м'який і добре виглядає.

З редактора я розумію жінок, які люблять експерименти, але потім вони важко впоратися зі своїми наслідками. Я був в цій ситуації багато разів. Зважаючи на те, що ваші ресурси, такі як час та фінанси. Якщо вони обмежені, то, можливо, ви повинні бути на якості волосся і зупинити пошкодження їх з освітленням принаймні.

Але якщо ви дійсно любите такі експерименти, то ви не повинні пошкодити нічого. Особливо якщо у вас є достатня кількість грошей, щоб довірити досвідченого художника. Але краще відмовитися від домашніх експериментів.

Ви завжди встигнете вирізати пошкоджену довжину і відновити волосся. Як мій бабуся використовується, щоб сказати: Волосся не є зубами, вона буде рости назад!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное