Чому ми лежимо, що немає жіночої дружби?

Вони кажуть, що Немає жіночої дружби.й Але хто звик думати? Тільки люди, які опікувалися принаймні раз. Будь-які зради змінюють погляд людини. Тим не менш, це не причина розрізати всі під одним гребінцем, деперсоналізація такої яскравої концепції.



Сьогодні ми запрошуємо вас розповісти про тему. Справжня жіноча дружбай Редактори поділяться з вами цікавими спостереженнями англійського письменника Clive Lewis, і я розповість вам про свою особисту історію від життя.

Ми побачили заяву від Clive Lewis в Інтернеті і не змогли його поділитися з вами. Автор розповідає про дружбу в цілому, але так підлім і красивим. Я дивлюся, якщо його слова будуть звучати з нашими читачами.

У давні часи дружба вважається найбільш повним і щасливим людським зв'язкам. Світ сьогодні не вистачає. Звісно, кожен погоджується, що крім сім'ї, людина потребує друзів. Але тон покаже, що це слово не означить тих, про кого писав Чікоре і Арістотле. Дружба - це розваги для нас, практично непотрібна розкіш. Як ми тут?

р.

Ми не цінуємо дружбу, оскільки ми не бачимо його. І ми не бачимо, тому що це найменше натуральне з усіх видів любові, воно не залучає до інстинкту, вона має дуже мало або не біологічну необхідність. Він практично не пов'язаний з нервами, він не рум'яна, не бліда, не втрачають почуття. З'єднує особистість з особистістю; один раз люди стають друзями, вони виділяються з неї.

Без любові, ніхто з нас не народжувався, не відлякуючись, без дружби ми можемо рости і жити. Наші види не потрібні біологічно. Суспільство навіть вороже до неї. Повідомляйте, скільки її перевершує її. Директор школи, командир полку, капітан корабля стає некомфортним, коли одна з їх підлеглих межує міцна дружба.



Цей неприродний характер дружби пояснює, чому він був настільки любим у старі дні. Головною, найглибшою думкою про давнину та середні віки стала відхід від матеріального світу. Природа, почуття, і тіло вважали небезпечним духом, побоюючись або абгорнулися.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Коли ви відчуваєте ці почуття, ви хвилюєте або спалюєте в грудях. Яскравий, спокійний, розумний світ вільного вибору дружби відокремлює нас від природи. Дружба - єдиний вид любові, який любить нас богами або ангелами.

Я прихильник думки, що реальна дружба дійсно існує. І жінка і чоловік. І я можу сміливо сказати, що я зустрів людей, які стали моїми найкращими друзями. Я хочу поділитися з вами сюжетом про одне з цих долі знайомств. І чому долі, читайте далі.



Коли я був 14 років, у мене була мрія про дівчину. Ми пішли в школу разом, але ми не знаємо один одного. Я знаю свою назву, тому я вирішив знайти свій профіль VK. З якоїсь причини я думав, що якщо я писав її про мій сон, це буде дуже приємно. Насправді це зробив!

Я його текстав, "Іра, хай". Це звучить дивно, але я мріяв про вас сьогодні. Ось тільки хвилина пізніше вона відповіла мене і ми почали текстування. А потім ми вирішили зустрітися. Я навчав її, як їздити в велосипеді, і вона продемонструвала мені, як сплести прекрасні муліне.



Цього року наша сильна жіноча дружба перетворює 10 років! Я не потребує декількох статей, щоб описувати, як це відбулося. Ми вирощували разом, сміхалися і схвалилися разом, досвідчені радості і сорбу.

І навіть якщо один день наші доріжки дивляться, я ніколи не буду вірити в жіночу дружбу. Вона, як і будь-які інші відносини, є робота, в якій обидва люди взаємодіють. Не дивно є думка, що потрібно мати можливість бути друзями. Але я б сказав, що це важливо, щоб дізнатися.



Вони кажуть, що Немає жіночої дружби.й Але варто вірити все, що говорить в суспільстві? Я впевнений, що ви вирішили відповісти на це питання. У той же час я хотів би поділитися з нами своєю історією вірного і вірного жіночого дружби. Я з нетерпінням чекаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное