Присяжний скатер замовив ivy паркан за межами будинку, щоб бути видалений, але я люблю її занадто багато

Evergreen клин Чудова альтернатива традиційним матеріалам. Він виглядає красиво і природно, і не складно робити. У цій статті ми будемо говорити про те, як використовувати звичайний плюшевий для багаторічної зеленої огорожі, а також переговори, пов'язані з цією рослиною.



Evergreen клин Ivy (Hedera Heli) є перистентною рослиною, яка не прокидається листя і Продовжуємо зеленувати навіть в холоді.й Довгостроковий ефект температури нижче -25 ° С іви навряд чи добре переносить, але в цілому заморозки не бояться. Виготовлення живоплоту досить просто. Якщо ми працюємо з парканом з сітки, по периметру потрібно тільки висаджувати іві пагони. Оптимальний інтервал між пагонами становить близько 30-50 см.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Посада сад_арт (@_garden_art)



У першому році, коли розвивається коренева система, вона зросте досить повільно. Але з приходом наступного сезону він істотно прискорить, а на третій сезон він повністю опанує сітку. Я дуже легко відтворити пагониШвидко вкорінюється. Вам просто потрібно посипати грунт розтягом втечу і забезпечити полив.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Садом і дає дизайнерські ідеї (@dom.sadidacha)



Ів також не є сучасною. Немає необхідності в чорносливу - ви можете тільки направляти тими, хто відхиляється збоку (квітки). Рослина медоносна, але починає цвісти у віці 10 років. цвітіння відбувається восени місяця - вересень і жовтень. Ягоди дозрівають взимку. Вони їсти птахів, але вони отруйні для людини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Анна Махлін (@ann.makhlin)



Слід мати на увазі, що Я не хотів би це на південній або південній стороні.й Крім того, скрабне сонце загорить листя. Ів не переносить більше 3-4 інтенсивної сонячної активності. Тому краще зробити живіт на затінених ділянках. Наприклад, де будинок відливає тінь.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Олени Боровської (@alenkamurenka)



Без проблем, закріплених на будь-яких поверхнях Завдяки своїм міні-ротом. Наприклад, в Англії, іви популярний не тільки як живіт - він практично повністю охоплює деякі будинки. Багато людей думають, що це виглядає досить похмуро. Але для мене не погано прикрасити дачу. Не потрібно турбуватися про те, що я зашкодить поверхні будь-яким чином. Навпаки вона навіть знеболює стіни від впливу атмосферних факторів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта розділена @ib_garmoniya



Народні знаки і переконання я не можу ігнорувати таку делікатну тему, як ivy пов'язанийй Справа в тому, що люди часто боїться розпочати живіт через переговори. Ось деякі з них:

  1. Ivy - це енергія вампір, який відсмоктує позитивну енергію з окупантів.
  2. В той час, що вітер на стіні вкрадає щастя незрівнянної дівчини, перешкоджає шлюбу.
  3. Як заміжніх жінок, ідеально приводить чоловіка з дому.
  4. Ів пригнічує нервову систему і робить меланхолічні люди ще більш радісними.
  5. Якщо у великому здоровому рослині раптово падає ліана, вона обіцяє проблеми з фінансами в будинку.


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Олени Боровської (@alenkamurenka)



Повірити його або ні. - особиста справа. Мені здається, що якщо людина налаштовує себе на неприємності, то вони з'являться і без того. Мій родичі біля приватного будинку протягом 10 років є такий живіт іви — все живе щастя і разом.

Як ви свінгери Ів? Ви вірите в ознаки? Якщо ви мали досвід вирощування такої рослини або створення живоплоту з інших видів, обов'язково поділуться в коментарях. Ми любимо тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное