Помічник кухаря пояснив, як пройти більше 10000 кроків щодня

Будь-який рух корисний. Не дуже корисний тільки щоденно. диван і повна відсутність будь-якого руху. Ось що ходьба все про те, що я розповість вам трохи нижче.

Головною красою ходьба є її доступність. Ви не повинні бути фізично налаштовані або купуйте тренажерний зал. Вам не потрібно ходити на пару годин на добу. Це принесе вам багато бонусів. Не просто про фізичні переваги. Прогулянка також може допомогти з багатьма психічними проблемами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Melanie C (@meditateintheflow)



Експерти радять ходити не менше 10 000 кроків на деньй Якщо ви любите різні гаджети і у вас є смарт-годинник або фітнес браслет, то є мета за замовчуванням. Однак я раджу негайно збільшити його на щонайменше 15 тис. Здавалося б, багато хто йде так багато в один день неймовірно важко. Однак це насправді дуже невелика кількість кроків.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@markmaddowatches)



До речі, фітнес-браслет дуже мотивує прогулянку. У годиннику є спеціальне задоволення. Відчуття, що день, безумовно, не вівся, тому що ви зробили щось для себе і вашого здоров'я. Так ви вирішили почати ходити більше. Як отримати потрібну кількість кроків?



По-перше, створити для себе. сприятливі умови під час ходьбий Одягнені комфортні туфлі, які точно не втирають ноги, перетворюються на улюблену музику. Якщо ви не любите слухати музику або хочете поєднувати приємні з корисними, я дуже рекомендую вам почати слухати подкасти або аудіокниги. Ви можете прогулятися і дізнатися щось нове.

3250Р. 3700Р.

Ви можете збільшити кількість кроків, які беруться в день. відмовай Я повністю покинутих трамваїв і тролейбусів на початку пандемії. У цьому сенсі вона відіграла в моє благополуччя. Я люблю подорожувати в офісі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

3610Р. 4200Р.

Тепер очевидний бонус ходьба полягає в тому, щоб уникнути великих натовпів. Ви значно знизите свої шанси на отримання інфікованих, а також покращує стан вашого тіла. Свіже повітря також добре підходить для вас. Це особливо важливо для тих, хто. персоналне може бути належним чином повітряним.



Рух життя! Це слово не для нічого часто повторюється. Не страшний. Якщо це триває не більше тижня. Не всі. при відсутності зайвого або привабливого зовнішнього виглядуй Ці аспекти досить приємні бонуси щоденної діяльності. Хороший стан і правильне функціонування всіх найважливіших систем нашого організму набагато важливіше.

Спробуйте жорсткий. експлуатаціяй Зупинити за допомогою ліфта, дайте свій автомобільний відпочинок, ходити в магазин і ринок. Якщо ви виявите, що це важко пройти 10000 кроків спочатку, починайте з принаймні 5. Тепер весна приїжджає, погода поліпшилася, що означає, що ви можете провести вихідні в повітрі. А на обіді приємно здивувати повітря на вулиці, залишаючи начинку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное