Я не слухав чоловіка і назвав його матір'ю, тепер я не щасливий.

Що робити якщо дитячий садок Чи не працює? Перший крок - дізнатися, чому це відбувається. На жаль, багато залежить від бажання жінки. Якщо вона просто не хоче няти своїх онуків, вона змусить її сили.



Це жито, що діти страждають від цього. Після того, як освіта онуків грає величезну роль у розвитку молодшого покоління. Якщо у вас немає проблеми, як це, ви обов'язково щасливі. Але героїня нашої поточної історії була меншою. З`ясуйте те, що сталося, і якщо вона могла дізнатися,

Я не хотів би сказати, що мій чоловік є сином маи. Але кожен день я впевнений в цьому. Тексти пісень, а це означає: Це те, що Андрій просто ідолізує свою матір. Важко відірвати пил, вирішуючи всі її проблеми. Поки вона не втомилася і нервує.

4577669

Кілька років тому батько Андрія пролетів. Він робить все будиночку зараз. Якщо щось перерву, мій чоловік кидає все і кине до Валентини Петровни. Бог заборонений, її голова болить або її кров'яний тиск піднімається, Андрій негайно приймає її до приватної клініки. У той же час, мама-в-одному не заперечує себе все: вона йде в салони краси і робить себе.

Звичайно, з одного боку, це чудовий. Але іноді перекреслює всі допустимі межі. Я просто не використовую для цього. Моя мама робила все своє життя, тепер вона має свій невеликий котедж з садом. Я бачу мами майже щодня. Займає сина з школи, коли мій чоловік і я на роботі. А у вихідні дні Ма подобається провести час з нашим маленьким.



Я вдячний, що спілкування моїх дітей з бабусям був найкращим способом. Що не можна сказати про Валентина Петровна. Вона ніколи не продемонструвала інтерес до своїх онуків і майже ніколи не бачив їх. Хоча Абата Вале і Владика часто запитують, коли ми будемо відвідувати «Баба Вале».

Недавно з'явилася ситуація, коли онуки, нарешті, могли бачити їх бабуся. Але це не було! Так це ситуація. Андрій і почав невеликий косметичний ремонт на кухні. Звичайно, діти краще не дихати весь цей пил і бруд. Я влаштував для моєї матері, щоб сидіти з її онуками.

Все було дрібно, але в суботу вранці, мама і сказав, що вона піднялася артеріальним тиском. Він лежав і навіть не виходить з ліжка: дуже погано. Не можна залишити дітям, і ви повинні піти в матір. Я думав, що я можу попросити мій мати-в-одному малюку. В той час як я на мій мама, мій чоловік гона починає роботу.



Андрій взяв свою пропозицію в байонети: «Ви божевільні!» Моя мама, ймовірно, буде відпочивати сьогодні після важкого дня на роботі. Не зателефонуйте! Звісно, я не слухав чоловіка, це вся ситуація зробила мене сердитися. Я назвав Валентина Петровна, пояснив все. Але її мати-в-право сказав, що вона мала свої плани.

Не знаю, що сказати їй. Я попросив її допомоги. І відповідача – загальна байдужість! І що подразнює мене, що мій чоловік не знає, що це не нормально. Після цього інциденту я не хочу спілкуватися з матір'ю. Це лише для дітей, які, як правило, досягають своєї бабусі. Вона не піклується про них!



Прибирання кухні переїхала. Я пішов до мами, сидів з нею на деякий час. Вона отримала набагато краще, і так зробив я. Моя мама слухала мене і поділила свою мудрість з мене: Катюша, ви не можете переосвітити вирощену жінку. І ви не будете любити своїх дітей. Не чекайте дива. й

Немає більше очікування. Тексти пісень, а це означає: Але як ви відчуваєте чоловіка? Він завжди буде на боці матері.

Поведінка матері героїні слід повторювати як мантра. Вона є правою: ви не можете засвоювати любов у дорослому віці. Якщо бабуся не цікавиться життям своїх онуків, вона, ймовірно, повинна прийняти її.

752664

Питання полягає в тому, що чоловік Катерини виступає, якби не існує одного, крім своєї матері? Якщо я був головним персонажем, я б сказав йому чесно. Допомагатися від сімейного терапевта. Тому що це може призвести до більш серйозних проблем в майбутньому.

Що ви думаєте? Що б ви робили на місці Катерини? Поведінка ваших порад в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное