Про які дитячі перевезення мріяли про кожну радянську маму

Дитина коляска сьогодні не здивує всіх, але в дні мого дитинства це було просто особливий шик. Ми приїхали на наші старі. УкраїнськаКоли вона була демонтована. Один у вигляді люка на великих колесах, а інший менший, сидячи, на парних валках. Про нас Не було одного, щоб дати їм, тому вони кладуть там протягом тридцяти років.



Редакція "Сайт" Зануритися в приємну ностальгію і запам'ятати дитину. Або ж, наші мами, які за допомогою коляски бажали виділитися, щоб підкреслити свою індивідуальність, статус і красу. Я, що був доречним

Згадайте радянські коляски трохи. Прогулянки з крапкою, на якій з'явилася пряма блискавка, а в нижній кошик для речей. Уже восьмих на візках є додаткові кишені для дрібних речей і... гальмівні! Вони зупиняються на колесах так, щоб коляска, Бог заборонений, не йде в будь-яку точку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомляємо Дмитрієва Поліна (@wowpolino4ka)



У більш пізніх варіантах вікна з'являються в краплях. Таким чином, дитина може розглянути Світй Матеріали для колісних колясок були використані дуже різні, навіть пластикові використовуються для того, щоб зробити їх більш легкими і більш мобільними. Алас, що іноді здійснили небезпечні коляски: вони можуть розгорнути з дитиною. Крім того, такі трансформатори часто зламали.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@oksikoksik85)



До речі, наш коляска виготовлена з пластику, проте це практично не складеться. Однак є отвір в одному з боків. Тепер не можна знати, за яких обставин вона з'явилася. Але другий коляска збереглася дуже мало. Важко використовувати, але виглядає досить нормально.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сайт: www.krasbaby.ru



Здається, що цей колясник був викликаний "Прокрутка" Через цікаві ручки, як парасолька. До речі, це було дуже популярним, тому що було легко складати, було дуже легко і досить доступно. Не люблять коляски з ГДР, які повинні бути спіймані. Я думаю, що цей колясник був названий Зеківою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор фотоконтенту (@lyukachka)



Незважаючи на те, що ці оксамитові "машини" були справжніми полюваннями, відсутністю колісних крісел, здається, ніхто не досвідчений. Виготовляли в Дубні, на машинобудівному заводі, і в Лієпаї, Литва. Були коляски для близнюків і коляски. Вони також виготовляють міні-колеса для ляльк.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Анна (@4752anna)



Здавалося б, незважаючи на велику кількість різних варіантів, мами ще мріяли про коляску з Німеччини. Потужні пружиниХороші гальма і приємні на дотик отвір. У пластиковій колясці малюка ми думаємо, ще менш комфортний.

Неймовірно, що протягом цього часу дещо змінився конструктивно. Матеріали так, але ви ще можете побачити мами з крадами і колясками. Тим не менш, останнім часом є мода для інших видів транспорту малюків. Наприклад, дитячі сидіння в автомобілях і так звані санки, які дозволяють перевозити малюка, якщо в рюкзаку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Ergo-backpacks/slings від народження (@di_sling)



Що стосується вибору, то, можливо, найскладніші будуть вирішувати, які будуть використані найчастіше. Чи є він потужним? свінгери з хорошим захистом і міцним каркасом, або трансформатором три в одному, або звичайним ходовим візок. Я дивую, в вісімдесятих, теж, вибрав коляску?

Від редакційного колективу Не забудьте поділитися враженнями про коляски з радянських часів. Може бути, деякі з них все ще працюють і можуть бути використані? Чи потрібна ваша мама, щоб знайти, що прогулянка з Німеччини? Про все в коментарях!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@myro4kaya)



радянські коляски Нагадуємо нам про те, що вони були з іншого життя. Нагадуємо про це величезну країну. Читати статтю про те, чому гіперпротекція небезпечна для дітей. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное