Дочкам почали просити нас продати будинок і взяти кредит, але ми відмовилися від них.

Парентно-часові відносини Не завжди легко. Причини незгоди можуть бути дуже різними. І протягом багатьох років вони віддали лише близькі люди один від одного. Часто виникають проблеми, коли мова йде про гроші.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом читача, який, на пенсію, вдалося підняти три дітей і побудувати будинок. Але решта в пенсії, як планувалося з чоловіком, не працювало. Після всього дорослі діти не можуть без батьківської допомоги. Що варто старшим батькам?



Не було легко піднімати три дітей і будувати будинок. Але мій чоловік і я пристосував себе, що в пенсії ми можемо дійсно розслабитися. Для цієї мрії ми постійно зберігали на себе, працювали важко. Я думаю, що в кінці ми можемо бути гордими самі. А діти виросли, їхні сім'ї набуті, а збудований комфортний будинок, пише Лідія.



«Так, ми хочемо допомогти дітям з житлом, придбати квартири або навіть будинки. Але ми не змогли це зробити. Ми завжди сподіваємось тільки на себе. Так чому не можна впоратися без допомоги дітям?

«Молодий син і його дружина не мають скарг. У дитини не поспішайте, працюйте, заощаджуйте гроші на власний житло. Але дочки постійно звикли мене і чоловікові, що ми не думаємо про них, що ми не допоможемо. й

р.

«Одно живе з чоловіком і дитиною в оренду квартиру. Ще один переїжджає в будинок, де вона не могла знайти спільну мову з батьками чоловіка. Зрозуміло, що дочки не задоволені такими ситуаціями і хочуть придбати власне житло. й

«Чи не хочуть позичати квартири, навіть якщо ми допоможемо платити. Але в нашому будинку рухатися і старше, а середина не розуміла. Після того, як у нас є гарна природа, а також дитячі садки, які знаходяться поруч. Вони роблять. розбитий Мій чоловік і я пропоную кредит. Не дуже красиві з них.

4433384

Ми не змогли забезпечити житло для наших дочок. Але не віддаємо його. У них також є батьки. Давайте навчимося вирішувати свої проблеми. І якщо вони вирішили запитати нас за допомогою, то дайте їм щось адекватне. Ми допоможемо вам.



«Для нас підтримує син. Не хочете, щоб ми не змогли зробити будинок і купити квартиру. А дочки самолюбні. Ми завершили занурення з ними і не говорили на пару тижнів. Захоплений чоловіком для тихого і спокійного віку, але виходить не так. Тепер ми подряпинимо наші голови, щоб допомогти нашим дочкам, і не залишитися без труси самі, пансіонер каже.



Шукаємо дочок, які не робили. одностороннійЯкщо вам ще потрібна допомога від батьків, які проживають на батьківщині. І сама ідея розщеплення батьківського будинку здається як зовнішня, так і фольга.

Чи не сором’язлива, що старі люди будували нянькіЧи варто відмовитися від свого віку? І як робити два сім'ї з дітьми, навіть родичами, планувати одружитися в одному будинку? Сонувальник або пізніше вони почнуть сперечатися один з одним. Так це дійсно приступ.

Якщо батьки можуть будувати свою мрію, чому не можна їх дітям?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное