Для розсади нашої малини сусіди сходження над парканом, мій бабуся не кинувся, але дав поради по догляду.

Тернопіль малина до Уві сні всіх місцевих дітей. Це не цукерки з магазину: Я пішов і купив його. Тут потрібно спочатку дізнатися, де він найбільший, піти там, підібрати і потім спокійно їсти. Незважаючи на те, що на вас чекають тренувальні ягоди. Невелика жуга і рожиця, трохи приємна.



Але як виростити великий товстий малиновий кущ? Чи є це клімат? Або рослинна порода? Ми можемо сказати 100% - це про вихід! Так, так і дозвольте мені розповісти вам чому.

Коли ви живете з братом, у віці 6, кожен день стає пригодою. Це величезне дерево з порожнистою. Я думаю, що це підробка. Уява дуже багато. Що може бути там? Скарби, секретний лист, гніздо дикої птиці? Як це цікаво. В дійсності немає нічого подібного, крім того, що молоді люди приховують порожні пляшки або деякі сміття, але для дитини це не важливо.

р.

Ще одне ліжко. Вирощується цілий урожай сквошу і сквошу. Але бабуся не потребує їх, і деякі зразки досягають гігантського розміру. Ніж в руці, і йти вперед, вирізати смішні обличчя. На телевізорі вони показали, що вони також можуть бути зроблені з гарбуза, але бабуся не має гарбуза.

А потім ви познайомитеся з місцевими хлопцями. Бабця забороне вас ходити з ними, але немає шансів. Проживання в домашніх умовах нудно. Ви можете піти на річку, рибу, подивитися на яйця kolkhoz geese, плювати з труб з elderberry. Смак розсмоктується, але квасоля відмінно поєднується. Якщо діаметр правий, звичайно.

1983-1994

А потім починаються ягоди. Черрі, вишні улюблені ласощі. Ще одне, що вони люблять виростити на зарубіжних землях. Таким чином, необхідно діяти якомога секретно. Деякі власники дивляться на вас пальцями: скільки це дитина збирає. Але деякі фасування дітей з паличками і сильних слів. Знайте, ми доторкаємось, поки вона не загорнеться.



Але ви повинні піти після малини самі. За допомогою пробної та похибки було встановлено, що найсмачніші та великі малини виростають у бабусі. І це не лінь, а не прилипати до іншої сторони села, це реальний факт. Хлопці, звичайно, побігли нашу малину, але мій бабуся не розумів. І один день ми пішли забрати ягідку разом.

Гарний, червоний, смачний і товстий. Зробляючи весь банк не складний. Як виявилося, великогабаритно поділився навіть самі рослини, викопавши і давав усім. Не безкоштовно, хоча. Складно переоцінювати селянську працю. Сусіди були жахливими і дивними, де вона отримала таку хорошу різноманітність, їх врожай були меншими.

Р

І один день я дізнався секрет великих ягід. Все про добриво. Бабця отримує багато грошей. картопля-гуськ І заливають його окропом. Трохи наполягати. І коли це «теа» охолоджено, вона попросила мене в воду кущі з ними. Кожен два тижні або так. До речі, смородини слід поливати таким же чином. І побачила, що мій бабуся копає, що використовується гуска під самими рослинами. Ймовірно допоміг в кінці. Це секрет.



Пізніше бабуся порадує батьків, щоб тримати цибулю лушпиння, картопляні пілінги і яєчні шкаралупи, не відкинути. Змішайте все в одну масу і закріпіть землю в саду. Мами робили і все ще розповідають про те, як великогабаритні ради багаторазово зберігали нашу культуру. Я бачу це з вами, я не шкода.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное