Я ходив додому з магазину, коли незнайомець зловив мене і сказав правду про чоловіка.

Сімейні психологи пояснюють, що двосімейний З'єднання на боці починається невеликим. А потім трапляються більш складні, більш серйозні і повноцінні другі сім'ї.

А потім спробувати боротися з почуттями, щоб зробити остаточний вибір. Складний. Тому багато представників сильної статі не даляться зробити це дуже вибір.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом жінки, який після багатьох років сімейного життя, отримав дізнатися чоловіка краще. Тепер я не маю ідеї, що майбутнє тримається в сім'ї. До недавнього часу все було абсолютно нормально. Не гірше інших.



Я одружився з двома сім'ями на 14 років. Я одружився, бо я вагітна. Хоча зараз я згадую початок наших відносин і сильно сумніваю, що весілля відбувалося, якщо не для дитини. Але з часом поліпшується сімейне життя. Ми були різними, але змогли знайти спільну мову, загальні точки контакту, писати Оксана.



«Три років після того, як я був вагітним протягом другого часу. І коли я був на батьківщині, я пам'ятаю, що вони побачили чоловіка в компанії іншої жінки. Звичайно, я атакував його зі скаргами, але він заперечував все. Я закінчився відсутнім, що дзвіночок. Я просто вірив, що він сказав.

Але після народження нашої другої дитини наші відносини змінилися на гірше. Мій чоловік працював багато, часто залишатися пізно ввечері, відверто не поспішаючи додому. З одного боку, мій виховання і побутові хори були повністю на мене, але в той же час він завжди заробив достатньо, щоб нам не було нічого. й



«Я спробував не думати про погану. Вона подбала про дітей, переконавшись, що вони мали багате життя, щоб вони досягали успіху у своїх дослідженнях. І я повинен сказати, що мої зусилля не пішли в марно. Я вірю в себе хорошою матір'ю і хорошою дружиною. І ось новини.

«Коли я приїхав додому, дивна жінка буквально побігла мені. Вона сказала, що вона живе з чоловіком на 10 років. Я втомився чекаю, щоб нарешті залишити мене. Її дитина потребує батька і його підтримки. й



«Уперше я думав, що ця леді була щось неправильно. Я швидко переконався, що це було про мій вірний. Тим не менш, вона продовжила, що він тільки любить її, і тільки відчуває себе шкода для мене і моїх дітей, тому він не залишає. й



Що робити далі: Я прийшов додому, як якщо в тумані. Я не помітив, що мій чоловік приїжджає додому з роботи. Я прийшов на початку цього часу і не залишився довго. А потім скаже на мене, що він не працював пізно, але ця жінка. Я вгадаю, що я не ходив на бізнес-турі. й

«Не попередив, що щось було неправильно. Я не знаю, де почати розмову. Це не просто романтика на боці, але ціла сім'я вже, з дитиною. Зауважено інший, в моєму місці, Я нічого не помітив. Девер я шукав ...

Не знаю, що робити. Навіть вік не є одним, щоб боротися з суперниками і дізнатися щось. Що я можу сказати мені чоловіка? Для того, щоб випити, які речі збираються і очищають? Або поїхати з дітьми? Або зробити його вибрати? Я не знаю, що робити. Чи можна ви попередити, що нічого не відбувається? жінка дивилася.



Оксани повинні поговорити з чоловіком про те, що вона навчилася. Хто знає про те, що маловідомі жінки. І чому юна леді раптом вирішила, що її дитина потребує батька більше, ніж сини Оксани. І що вона чекала, коли вона мала справу з одруженим і одруженим чоловіком?

У будь-якому випадку, Оксана навряд чи зможе жити, доки не сталося нічого. Таким чином, вона повинна самостійно приймати рішення. Він знає, що краще для своєї сім'ї і його дітей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное