Де є інженери, які діляться в дайвінг костюмах під реактором ЧАЕС?

День Чорнобильської катастрофи Український переклад І. Огієнка У трагедії, що так багато життів незворотні наслідки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Сьогодні, рівно 35 років після трагіальної події, ми хочемо розповісти вам про героїв, які зробили справжню подвиг.

р.

Синістерська зона відчуження, яка виникла на території України, сьогодні одна з найпопулярніших туристичних напрямків у світі. У всьому світі приходять люди. Але навіть побачивши всі ці жахи в першу чергу, загальний чоловік не зможе оцінити світову природу катастрофи.

р.

Фото без життя міста Прип'ятського шоку, і залишки Чорнобильської атомної електростанції все ще небезпечні для життя. Проте найгірші наслідки трагедії були ухилені. І все це завдяки героїзму і відданості простих людей.

Багато хто з них не думав, що чекав їх. Але були й ті, хто знав, що буде робитися радіація. Незламні і сміливі фахівці готові пожертвувати себе, щоб врятувати інших людей.

feat "Чернобил диверс" У зв’язку з ліквідацією наслідків аварії та її наслідків взяли участь тисячі людей. Серед них були три рятувальники, які не змогли. Чорнобильські диверси, як вони називаються, ризикують їх життя запорожнити резервуари під реактором.

р.

GettyImages Management страхував, що якщо лава-подібна маса потрапила в контакт з водою в басейні-барботері, буде безпрецедентний вибух. Щоб уникнути цього, вода повинна бути зливною. Для цього необхідно відкрити клапани в тунелі на глибину 3 метрів під станцією.

Але тунелі були затоплені: спочатку вогнегасники накачували воду звідти. Коли шлях був похилений, старші інженери Алексей Ананенко і Валерія Беспалов пішли в басейн, а також керівник зрушення Борис Баранов.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@engineer_akimov)



Ананенко наполягає на тому, що всі три комбінезони. Чоловік нагадує: Для маніпуляції клапанами 4GT-21 та 4GT-22 необхідно було виїхати до коридору 001, який після аварії був затоплений радіоактивною водою з більш високим рівнем. Ризик-фактор був вплив води, як ніхто не знав, як його активність буде змінюватися, так як він переніс глибоко в коридор, і тому доза не може бути передбачена. й

Співробітники героїчно впоралися з поставленим завданням якомога швидше. Незважаючи на те, що вони мали пройти ділянки з дуже високим тиском випромінювання, променевою хворобою обходила всю trinity. На Чорнобильській АЕС триває робота.



GettyImages Борис Баранов помер у 2005 році. І Олексій Ананенко і Валерій Беспалов живуть в одному з спальних районів Києва. Після виходу серії «Чернобил» Олексій почав називати іноземними журналістами. У своїх інтерв'ю колишній інженер розповідає про те, як іконкова сцена з випуском бака не забруднюється з реальністю.

«Нікому запрошують всіх. Це була рутинна робота, яка збирається замовляти? Ми не відчували себе героями, а особливо ніхто не залинув нас, — критикує грайливість сцени в серії Alexei.

У 2018 році в ІІІ ступені присуджено три ліквідатори ДТП. Через рік українські активісти подали заяву на ім’я вулиць Києва після героїв. Тим не менш, такі гучні інженери не потрібні.



GettyImages Survivor страшної автомобільної аварії і 36 днів коми, Олексій Ананенко каже: "Ми повинні бути раді, що принаймні я живу." Я живу і жити, що достатньо. Хочу побажати його і Валерія Беспалов здоров'я і сили. Нехай вони не сумніваються у другому важливості своєї місії!

Сьогодні день аварії на Чорнобильській АЕС Багато людей пам'ятають сльозами в очах. На відміну від локальної серії «Чорнобиль», люди створюють унікальні документальні відео, присвячені трагедії. Я хочу поділитися з вами роботою сучасного мандрівника Антона Птушкіна. Це дійсно варто дивитися.

про:blank

Пам'ять Чорнобильської катастрофи знайшли нове звучання в пісні «26.04» російського музиканта Noize MC. Я раджу слухати цю пісню продумано. Це ще краще дивитися кліп для цієї доріжки прямо.

про:blank

«Чи ви бачите світло таблійного сліпуча, попадаючи в квітень небо над Прип'ятою?» – Іван Алексєєв співає. Я спробую позбутися від коми в горлі і щиро сподіватися, що ніхто не побачить його знову. Пам'ятайте, що це сталося так, що це не буде знову!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное