Нобель лауреат Ілля Мечников створив напій, який затримить другу скупштину на шляху

Мечникова беконом Це неймовірно корисний продукт, який допомагає підтримувати здорову мікрофлору кишечника і зміцнює імунітет. У цій статті ми розповімо, як приготувати йогурт, насичений вітамінами, перевагою якого було науково підтверджено відомим Нобелівським лауреатом.



Ілля Мечников – російський і французький біолог, імунолог і лауреат Нобелівської премії. Словники на тривалий час вивчали центеніари в різних країнахв Росії. В результаті найбільша кількість людей, які мешкали на сто років, він знайшов в Болгарії. Це дуже похилого віку люди мали гарне здоров'я, залишалися активними і жорсткими.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Машуд Налгієв (@maskhud1990)



Вчений з'єднав феномен «сходження» з особливостями харчування болгарок. Справа в тому, що вони використовують молочний продукт, дуже схожий на йогурт, який виробляється за допомогою Болгарська культурай Завдяки цьому продукту, стан мікрофлори в болгарках був найбільш оптимальним у порівнянні з мешканцями інших країн.



В цілому, наші предки використовуються молочні продукти з безсмертного часу. Кожна країна має власний спосіб приготування та пиття. Звичайно, навіть без наукових знань і аргументів люди завжди знають, що Ці продукти позитивно впливають на здоров’яй До того ж вони вважалися тривалим життям.

Заслуга Ілліча Мечникова полягає в тому, що він зміг довести користь болгарських паличок і термофільних стрептококів у молочних продуктах. І так зафіксували назву «прості-ваш Мечников».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пирогов РНІМУ (@rnimu_2med)



Ось основні переваги дивного продукту:

  1. Корисні мікроорганізми допомагають розбити білок в амінокислоти.
  2. ЇЇ корми. Бактери молочна кислота, яка виготовляється з молочного цукру.
  3. Тому вони пригнічують. погані бактеріїякі негативно впливають на наше здоров’я, особливо шлунково-кишковий тракт.
  4. В йогурті міститься вітаміни групи В, вітамін А та С, а також незамінні амінокислоти.




浜у 涓 蹇 Так, поспішайте поділитися рецептом цього чудотворного йогурту, який заслуговано Українськийй Виготовлений йогурт Мечникова в домашніх умовах дуже простий. Для цього нам знадобиться натуральна сметана. Вона повинна бути присутнім. 2 основні компоненти: Болгарська паличка і термофільна стрептокока. До речі, тепер такі стартери можна знайти в аптеці або супермаркеті. Якщо ви не знайдете його, ви можете шукати інтернет і замовити.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Alesyako (@provitalactis.msk)



Підготовка
  1. Перш за все, нам необхідно відварити молоко і охолодити його до 38-40 ° С. Для визначення температури краще використовувати термометр кухні.
  2. Потім додаємо сметану до молока. Ми беремо 2 ч.л. сметани на літр молока.
  3. Контейнер покривається кришкою і загортається ковдрою для підтримки необхідної температури.
  4. За 7 годин йогурт готовий. Ви можете зберігати його в холодильнику, але не більше 2 діб.




й Це простий рецепт кефіру. До готового виробу можна додати фрукти, мангал, вівсяна, насіння шия - коротко, диверсифікувати на волі. Я не знаю, як продовжити життя, але переваги організму не сумніваються. Сучасні дослідження підтверджують, що баланс мікрофлори кишечника - запорука здоров'я і благополуччяй



й І ви дійсно думаєте м. Львів Доброго дня! Поділіться думками про це. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное