Хто категорично заборонено їсти авокадо

Авокадо є одним з екзотичних фруктів, щоб спробувати. Людина далеко від правильного харчування обов'язково зателефонуйте їй безсмачні трав'янисті. Однак це насправді магазин корисності. І в поєднанні з деякими продуктами він перетворюється в вишукану страву. Сьогодні редакційна колегія розповість, Як зберігати авокадо і чому це так добрей Поговоримо про те, що не варто їсти цей фрукт.



Я почав харчуватися авокадо, тому що я радикально змінив свій раціон. Для того, щоб отримати потрібну кількість білків, жирів і вуглеводів, вітамінів і мікроелементів, необхідних для організму.

Авокадос є відмінним джерелом здорових ненасичених жирів. 100 г фруктів містить 14.7 г жиру. Наприклад, це майже 1/3 мого добового припуску. При цьому авокадо також має білок і клітковину, що покращує роботу шлунково-кишкового тракту. Також допомагає нормалізувати вагу тіла.



Крім того, цей продукт містить багато калію. Для підтримки балансу води необхідний організм. Є більше калію в одному фрукті, ніж в банані. Хоча останній вважається одним з основних джерел важливого мікроелемента.

Захищаючи плоди знижує рівень холестерину «поганий» і збільшує «добрий». Авокадо багаті антиоксидантами, які допомагають зменшити ризик розвитку неприємних захворювань. Дивний продукт також містить фосфор, кальцію, магнію, натрію, заліза та вітаміни А, С, К, ПП, Е, Б.



І поєднання авокадо з деякими продуктами дозволяє засвоювати більше переваг від них. Як це працює? Наприклад, жиророзчинні вітаміни А, Е, D, і K потребують жирів, щоб зламати і повністю поглинати.

Тому салат з морквою, болгарським перцем, томатами і зеленню можна залити маслом авокадо. Я люблю розрізати куб фруктів і просто додати його в решту овочів. Крім того, завдяки ідеальної текстури авокадо можна зробити універсальний соус з нього. Просто подрібніть м'якоть в блендері, додавши щіпку солі, паприки і лимонного соку.

Що неправильно з авокадо Звісно, це не було те, що росій. На жаль, попит на авокадо настільки великий, що виробники повинні використовувати величезну кількість територій. Щоб виростити якісний продукт, потрібно косметика кількість води. Camet Trading, наприклад, витрачає 290 000 літрів водопровідної води в день до води 28,000 дорослих дерев.



Крім того, ліси регулярно розрізають під авокадо плантації. Через це мікрокліматні зміни, а область страждає від екстремальної посухи. Масове виробництво авокадо часто пов'язане з незаконною діяльністю. Повідомляється, що вода для поливу часто незаконно закачується з водних органів.

Проблема існує. Але це не те, що ніхто не знає про раніше. Таким чином, екологічна шкода приносить виробництво бананів, сосни, кави, соєвої продукції, рису. І про виробництво продуктів тварин і побутових хімічних речовин, я зазвичай мовчазний!



й Звичайно, тільки ви вирішите, чи є авокадо та інші екзотичні продукти. Однак краще відразу ознайомитися з протипоказаннями, які існують. Що ми будемо говорити про.

По-перше, попередження людей, які схильні до алергії. Особливо коли мова йде про цитрусові алергії. Найкраще вводити авокадо в раціон поступово, дотримуючись реакції організму. І найпростіший спосіб взяти тест відразу, щоб побачити, чи можна їсти авокадо.

до

浜у 灞 绀 Тим не менш, це запобіжник працює, якщо ви не з'їдете цей фрукт до. Якщо він завжди присутній у ваших стравах, немає нічого страху.



й Безкоштовно Якщо ви плануєте включити авокадо в раціоні, знайомі з тим, як правильно вибрати фрукти. Найкраще зберігати зелені фрукти в холодильнику. Я зазвичай купую кілограм авокадо відразу і, як необхідно, отримайте один фрукт, який відмінно дозріває в темному місці. Якщо ви хочете прискорити цей процес, покладіть авокадо в картонну коробку з яблуком або грушею.

Покажіть мені в коментарях, як часто ви їсти авокадо і ви їсти на всіх? Пам'ятайте, що один фрукт на добу буде більш ніж достатньо. У цьому питанні важливо не переборщити палицю і їсти заморські фрукти помірно. Ви не знаєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное