Будівельні споруди на ділянці, якщо не хочеться душі в приватному будинку

Будинки в дачній ділянці Вони важливі і необхідні, але якщо ви думаєте про це, можливо, не всі вони дійсно корисні. А якщо ми говоримо про приватний будинок, то це час, щоб повністю переосмислити деякі речі. Що люди зазвичай роблять? Вони будують з резервом, а потім не знають, куди піти все це.



Редакція "Сайт" Я хочу проаналізувати це питання. Скільки швів, гаражів, альтанок і все інше потрібно? Звичайно, ми станемо анотаціями, але це не означає, що ми не маємо експерта. Як звичайно, експерт - наш шановний читач.

Питання по всьому світу залежить від того, чи буде сад на ділянці. Неважливо, де сайт є: приватнеАбо, можливо, це мініатюрний автомобіль. Актуально, якщо є сад, то від будівель потрібно тільки обшити, в якому буде зберігатися інструмент. Решта не має значення, тому що всі місця будуть розміщені біля ліжка.

р.

Якщо ви хочете об'єднати сад і анімеТоді питання можна відпочивати, наприклад, в теплиці і альтанки, де потрібно провести приємний літній день. Ну, якщо сад не передбачається взагалі, то має сенс думати про дизайн і активний відпочинок: фонтани, басейн, статуї - все, як в кращих будинках Лондона і Парижа. Помилки.

Отже, все це мислення, змішане з загальним почуттям призводить до того, що в будь-якому випадку потрібно подбати про приміщення, в якому інструмент буде зберігатися. Якщо у вас є гараж. Однак звичайна людина не потребує.



Будинки в дачній ділянці правда. Нехай люди ремонтують машину самостійно, тому гараж можна відмовитися. Якщо у вас немає Бентлі, то автомобіль може жити під навіскою. І ось так, до речі, варто говорити більше Я думаю, що ця будівля буде гарним рішенням.

Спочатку це дах, під яким можна приховати все. Вечір зй По-друге, навіс можна влаштувати таким чином, що на волі можна встановити «стіни». Поставте на, скажте, tarp-екрани. Це рішення не гірше гаража для того ж автомобіля.



Отже, у нас вже є утиліта для інструменту (ака вона) і навісу. Залишилося питання гаража. Банестри і фонтани, звичайно, рекомендуються в природі. Які інші варіанти будівництва можуть бути необхідні? Ми вважаємо, що це альтанка, майстер-клас і вуличний туалет.

Необхідні споруди або веранда в теплий час практично головна частина житлового простору. І діти зможуть пограти там, і дорослим пити чай, до того, що можна навіть спати в повітрі. Красивий! Також можна влаштувати квітник. А на зиму веранду можна закрити і влаштувати там. Зимовий садй Нехай це виглядає як смак, але жоден з тих, хто залишив веранду, ніколи не пошкодив його.



Семінар необхідний для однієї простої причини - в приватному будинку або в дачній ділянці, буває, що потрібно зробити щось. Мінімальна робоча лавка, болгарка, інші інструменти - все це корисно для чоловічого власника. Можливо, майстер-клас може поєднуватися з бараном, але потім потрібно відразу подумати про те, скільки місця потрібно.

Туалет позаЦе банальний «двох», який легко може бути підключений до септичного бака або виконаний в біоформаті. Що відбувається. Наприклад, світильники в с. вимкнені. А якщо у вас є все на електриці, то можуть виникнути труднощі. Якщо ви можете побрати воду з сусідів з колодязя, то без унітазу вам доведеться, щоб говорити, під парканом. Тож нехай себе бути обережним на бокових лініях.



Чому потрібно це, а потім що, якщо ви думаєте про будівництво власного будинку? доля Не так велика, що є, як правильно обладнати довірену територію. Вам необхідно залишити щось для відпочинку, щоб око було щасливим. А чи будуть картопляні грядки або кришки на тумбах, це до вас.

Напишіть в коментарях, які споруди в дачній ділянці буквально необхідні, і які можна відмовитися. Чи потрібен гараж або парник? На нашу думку, досить достатня кількість навісів біля будинку, невеликого воркшопу, поєднаного з брусом, і альтанкою. І кому проект дозволяє, тому веранди. І ущільнювати все. Що ви думаєте?

р.

Будинки в дачній ділянці Іноді вони фаршировані таким чином, що він стає абсолютно незрозумілим, де і що. І за час, він тільки отримує більш витертий. Я хочу замовити! Читайте нашу статтю про те, які ідеї можна використовувати для прикраси клумб в саду. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное