Що не робити на чистому четвері в 2021 році

29 квітня відбудеться Великий четвер. Напередодні такого важливого дня ми хотіли б нагадати вам, що це таке. Суть Чистого четверай У статті редактори розповідають вам, що потрібно зробити, і що краще відмовитися від цього дня.



Суть Чистого четвера полягає в тому, щоб запам'ятати останню подачу. Це захід, під час якого Ісус запровадив сакраменту Євхаристію, а також промив ноги його учні. Він подав їм, говорячи: «Зробити, їсти, це моє тіло, яке дається вам, і мій кров, який прокидається вам. й

, Україна

У пам'яті цього, в соборах виконують обряд промивання ніг: єпископ промиває ноги 12 священиків. І віруючі йдуть до храму для поклоніння і спілкування. У чистому четвері обов'язково необхідний найбільш важливий обряд очищення. Це не тільки про фізичне, але й про духовне очищення. Дотримуючись традицій, які прийшли до нас з наших предків. Великий четвер – особливий день, під час якого потрібно виконати ряд обрядів.

Що робити на Чистому четвері Очищення тіла.заповнювати своє життя щастя і благополуччя. Вважається, що в цей день вода має спеціальні властивості. Наприклад, вона здатна змивати всі відступи і біль, а також нерозчинні проблеми.

У давні часи віруючі пішли на ріку рано вранці, щоб зануритися в неї. До сходу, кожен був в лазні. В той час як купання, краще сказати молитву, запитуючи Бога, щоб доставити вас від всіх поганих і негативних речей. Вимийте себе під проточною водою, закрийте очі і уявіть, що звільняється фізично і духовно. Найкраще використовувати холодну воду.



Коли ви приймаєте душ, скажете: Як свідчення очищає, так як вода видаляє бруд, так що ви, четвер, чисті, очищають мене від усього зла, відступу до людей, нетримання, від нетримання, від девілі блаземії, від поганих ромів, зло-говорів, демонічних спорів. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амен.

Крок другий. очищенняй Завітайте до яскравого дня Великодня, зробивши загальне прибирання в квартирі. Перевірте, чи є вагонки в будинку: якщо ви знайдете щось, обов'язково позбутися від неї. Пам'ятайте, що прибирання не є причиною пропустити церковне служіння.

Р

Також в цей день слід приготувати сіль. Вважається, що Четвер сіль Допускається спеціальна міцність і енергія. Має цілющі та захисні властивості. Як правильно підготувати цей продукт, ми писали в нашій статті. Ми радимо Вам перевірити її.



Ще одна популярна мудрість повинна робити з грошима. Якщо ви вважаєте, що всі гроші на Чистому четвері, вам не доведеться фінансових труднощів протягом усього року. Гроші люблять тишу, тому підраховують її без сторонніх очей. Церемонія повинна бути виконана в три рази: рано вранці, вдень і на заході. Також важливо орієнтуватися і не відволікатися.

Молитва серед інших речей, У Великому четвері ми повинні молитися.й Ідеально підходить для цього під час церковного сервісу. Бог просить всіх своїх гріхів і врятувати їх. Якщо ви не маєте можливості піти в храм, можна сказати молитву в домашніх умовах.



«Мій Господи, в руки Вашої найбільш славної милості Я розміщую душу і тіло, мої думки і почуття; Я запитую пораду всіх моїх дій і рухів». Я пишу вам, щоб очистити свою душу і допомогти мені прийняти смерть мого шлунку спокійно, і в останні моменти мого дихання, щоб вірити в решту душі в Царстві Небес. Я запитаю вас, милосердний Бог, щоб пробачити мене всі мої переїзди і захистити мене на останній суд.

О Господи, очищаємо душу моїх гріхів і злаків. Дайте мені міцності, щоб виправити життя, доставити мене від усіх злаків і захистити мене від демоніки. Я молитися за любов людства, захистити мене від зло і зло людей. Від ворогів видно і невидимі вони віддали мені, нехай я піду правий спосіб. Подаруйте мені безболісний кінець після попадання. Дайте надію на прощення і благословення. Амен.

У старі дні на Великому четвері Будинок був прикрашений ялівцем і нагрівачем. Люди вважали, що це врятує будинок від нещастя. Також в цей день люди розрізають волосся, звільняючи себе від негативної енергії.

Чистий четвер Ви не можете відмовитися від дому.й Якщо один з сусідів приходить до вас і запитує щось, краще ввічливо відмовитися. А якщо ви їдете до церкви, принесіть пристрасну свічку. Він допоможе впоратися з будь-яким недугою.



Також у Великому четвері на замовлення випікають святкові торти та яйця з фарбою. Досвідчені господині починають готуватися до Великодня. Якщо ви не знаєте, куди почати, ми ділимося корисними та відповідними матеріалами на цій темі. Ми також хочемо показати вам, як зробити Великодні яйця.

Як правильно провести чистий четвер у вашій родині? Чекаємо Вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное