Психолог розповів про дії чоловіків, які не мають

Багато книг написано про те, як чоловіки заважають у відносинах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. У книжкових книгах є загальні описи. Наші потреби різні. Яка жінка може легко пробачити її чоловіка буде абсолютно неприйнятним іншому.

Як мені поважати в відносинах я абсолютно впевнений, що зробити будь-який Список Не має сенсу. Це стосується не тільки дій наших партнерів, але й тільки наших знайомих або друзів. Кожен має власну систему пріоритетів і цінностей, які утворилися в дитинстві і пізніше у дорослому віці.



Прийміть, наприклад, найгірше, що деякі люди думають можуть статися у відносинах. Звичайно я. Я говорю про тесон.й Можливо, тепер ви відмовляєтеся від того, що ніхто не пробачить. І, швидше за все, ця реакція буде говорити про вашу зрілість.

517673

Я не думаю, що шахрайство добре або прийнятний. Але я вірю, що може бути прощений. І не ймовірно прощав, тримаючи в душі ціле захоплення відчуттів і гнів, але дійсно прощав. Не варто пам'ятати кожну можливість. І ні, така прощення не означатиме вашу слабкість або м'якість.



Я вірю в так звану половинку, що потрібно лише знайти, а потім все буде ідеально. Я вірю там щось. любов, любовУ якому не можна гасити або скандал. Коли я побачила це, я впевнений, що люди просто не знали, що любов.



І ви знаєте, як я отримав старше, я зрозумів, що любов дійсно може існувати... Тільки вони не роблять помилок, завжди враховують наші інтереси, і можуть прочитати думки. Такі чарівні істоти, або інакше вони не будуть називатися, існують тільки в нашій уяві, і в сторінках романтики романів.



Шановні друзі! Вони можуть пити в офісній корпоративній партії, бліх з незнайомцем, або навіть писати щось неоднозначне в особистому листі. І ще вони можуть мати партнерВони люблять його, і хоча важко вірити, вони дійсно поважають.



Ми хочемо, щоб світ поділився на чорний і білийй Зробіть це ясно, як білий день. Зрада означає, що він не є. Як іржі не поважають. Ми хочемо, щоб лінія була чіткою і чіткою. Але наш світ не працює, на жаль. Люди часто схильні до непристойних дій, які вони пізніше пошкоджують. Так як вони люди.

Що може бути прощений і що не можна пробачити? Ви ніколи не знаєте, доки ви жили, що «щось». Це єдиний спосіб зрозуміти і побудувати систему пріоритетів. І, звичайно, він буде повністю індивідуальним. І навіть якщо всі інші задоволені певними діями своїх партнерів, і вам не сподобається, Ви маєте право зробити це.й

Ви можете створити власні умови та розповісти про них. Він може зробити те ж саме. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо Ваш улюблений чоловік багаторазово перекреслений рядокЯ знаю, і це водіння ви божевільний, ви не повинні продовжувати відносини.

Ви визначаєте рядок. Важливо відрізнити між проблемами, які можуть вирішуватися і ситуації, після чого варто говорити про те, що Ви не повинні бачити свого партнера через те, що ви не приймаєте, і він продовжує робити. Він знав, що він зробив і, ймовірно, зробить це знову. Якщо ця дія не може входити в Ваша система прийнятна і болить вас.Ви знаєте, що потрібно зробити ...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное