Я хочу кулінарне тісто, щоб вийти як мати-в-право.

«Кулич на завареному півкулі за 20 років! Все завжди виходить ідеально. Я ніколи не змінив цей рецепт! Моя мама-в-правила мене. Ну, в цьому році я зварюсь. Я дуже хочу, щоб мати мій Ми будемо раді!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування печива свінгерий З родзинками, крупою, лимонною шкіркою і ароматними спеціями!



Кульич на заварених тестах Інгредієнти
  • 1кг борошна
  • 50г дріжджі
  • 370г молока (1,5 ст.л.)
  • 250г цукру
  • 10 жовтків
  • 3 білки
  • 200г вершкове масло
  • 100г родзинки
  • 25г кандид
  • 3 ч.л. лимонної шкірки
  • 0,5 ч.л. горіха
  • 0,5 ч.л. шафран або турмерик
  • 16г ванільний цукор
  • щіпка


Підготовка
  1. 3/4 варення молочного пива з 150 грам борошна і швидко перемішати все з дерев'яною ложкою до однорідності. Залиште масу для охолодження.



  2. Щоб приготувати опар, розвести дріжджі на 0,5 склянки теплого молока і додати 100 грам борошна. Залиште на 15 хвилин, а потім з'єднайте з першою масою (залийте молоком). Добре перемішати і залишити на 1,5 години.



  3. 10 жовтків і 3 білки, змішаних з 250 грам цукру і солі. Зробіть гарну суміш.



  4. Змішайте підхід опару рідкою яєчною сумішшю. Додайте 250 грам борошна і добре перемішайте тісто. Залиште його в теплому місці за годину.



  5. Після години додайте до тесту другу частину рідкої яєчної маси і 0,5 кг борошна. Добре замішайте тісто, не варто приклеїти руки. Також додайте розтоплене вершкове масло. Месники до тіста вбирають все вершкове масло.



  6. Додайте родзинки, лимонний пілінг, горіх, шафран або турмерик до тесту. Проведіть все ретельно і залиште на півгодини в теплому місці. р.



  7. Після 30 хвилин беремо прес-форми для хлібопекарських тістечок, закриваємо їх пергаментом, оливаємо їх і заповнюємо тісто на третину. Покрийте рушником і викладіть його на ще півгодини.



  8. Перед випіканням змастити тістечка збитим яйцем. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин. Зробіть тістечка глазур'ю і прикрасить як вам подобається. Я його використовувати. порошок І трохи зефіру.

    р.





Також я пропоную познайомитися з 25 вишуканих ідей як прикрасити Великодній торт. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Кульич на завареному тісто виходить високо, пористий, ніжний. Добре, прянощі і сухофрукти з крупами роблять випічку солодкою і ароматною. Тісто дещо нагадує італійське пюре. При подрібнюванні кулич не розсипатися на всіхй Чудовий рецепт, рекомендую всім!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное