Антонівка Антона Чехова, письменник виконав церковні люстри в домашніх умовах

Антон Павлович Чехова — український письменник, відомий у всьому світі. Я не знаю, що найпривабливіші читачі не знають все. Цікаві факти про Чеховай Виправте цей літературний нерозуміння! Сьогодні редактори покажуть про незвичайні моменти з біографія легендарного творця слова.

Р

драма Чехова називається знаком російської літератури у світі. Антон Павлович, який став на витоках трагікомедії. Автору вдалося зробити найбільш важливі мистецькі відкриття, які вплинули на розвиток літератури в цілому. Роботи Чехова переведені в більш ніж 100 мов. І його драматичні твори є невід’ємною частиною світової драматургії.



Поза «Ложки» З шкільної навчальної програми, ймовірно, пам'ятаєте, що Чехова мала псевдонім "Антоша Чехонте"й Це те, що Антон Павлович був покликаний вчителям школи права Бога. Тим не менш, крім цього плюшевого імені, Чехова використовували десятки інших псевдонімів.

Найвідомішими з них є Шілер Шекспірович Готе, Шампанське, брат мій брат, Хайка No6, Грач. Він також підписаний як Людина без селезінки, Akaki Tarantulov, Someone, Arkhip Indian, Василь Спірідонов Сволочев. Авторка використовувала псевдоніми читачами. Нерідко назва подається важливим елементом в складі оповідання.



У Чехова з дитинства народився Гетьманський вейн. Як дитина, один раз він одягав як магар, зробив макіяж і отримав алми з дядька. Щодня в сім'ї Чехова почалася в 5 ранку. У храмі хору відійшов маленький Чехова.

Антон Павлович дуже сподобався до сукні. Наприклад, в гімназії він носив кольорові брюки, і він мав особливу слабкість для капелюхів. В той час як і раніше студент Антон Павлович почав публікувати свої короткі гумористичні оповідання. Після того, як плата від редакції журналу «Алматичний годинник» отримала меблевий набір.



До речі, за освітою Чехова був лікар. Професіонал за час. Крім того, при лікуванні своїх пацієнтів він приділяв велику увагу не тільки фізичному компоненту, але і психічному компоненту.

Подорожі були диханням свіжого повітря для Чехова. У 1890 році перейшов на Сибір на острів Сахалін. Щоб дізнатися це місце, він вирішив зробити перепис. Він пізніше згадав: «Я пішов у всі хати і розмовлявся всім; використовую картку в переписі. й



Автор познайомився з найстрашніших сторін Сахаліну. Відбувся суворі покарання та завітали в’язниці, де послужили сахалінські засудження. Три місяці від дому повністю перезавантажено Чехова. А результат тривалої поїздки був книгою «Сахалін острів».

Ця книга називається Науково-методичний документй Серйозна робота скидає світло на всіх шляхах, які прагнуть до людей без прав. Крім того, після публікації книги уряд повинен надіслати комісію до Сахаліну, щоб вилетіти в суспільство.



ГістьІмалес Чехова подорожувала по всій Європі, відвідав Гонконг, Сінгапур, Константинополь, Одеса, Єгипет, а також інші міста і країни. Але якщо письменник назвав острів Сахалін, то острів Цейлон став райом назавжди. Після того, як Чехов приніс звідти ручного монгозу ім. Бастарда.

Чи знаєте ви, що Чехов мав свою вірну армію шанувальників? Ні дівчині, багато жінок буквально за ним пішли. У 1898 р., коли письменник пішов до Ялти, вірні вболівальники пішли з ним. Газети писали, що навчалися появі Чехова, намагаючись привернути увагу. Звинені любителі навіть дали спеціальний прізвисько «Антонівка».

Антон Павлович ніколи не виконав полум’я та визнання. У 1899 році імператор Микола ІІ присудив звання спадкового дворянця і ордену святого Станіслава III ступеня. Однак письменник відмовився від усіх відзнаків, пам'ятаючи, що його дід був колись серфом.



У цей час він став одним з найвідоміших письменників світу? Справжній творець залишив незнімну словесну спадщину, яка буде говорити про роки. Антон Павлович увійшов до трійки найекранніших авторів історії кіно. Його роботи послужили основою для 287 кінопристосувань. Подумайте про це!

Про Чехов. Про нього писали і сучасні автори. Якщо Вас цікавить, читайте спогади Буніна Чехова. Ви також можете прочитати книгу « Життя Антона Чехова» британського письменника Дональда Райфілда.



GettyImages обов'язково, що це не всі найбільші Цікаві факти про Чеховай Якщо ви знаєте щось інше, напишіть нам. Я також рекомендую, що вам подобається читати твори письменника. "Я хочу спати." Ви коли-небудь читаєте його?

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное