Історія чоловіка, який не може зберігатися в роті при необхідності.

Новини, які приїхали в гості, кожна донька-в-одному сприймається по-різному. Хтось щасливий, хтось нараховує дні до вильоту. Важко знайти спільну мову. Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм. Це те, що сталося в героїні нашої історії.



Редакція "Сайт" Він розповідає історію, в якій його батьківщину, що залишився на дому доньки, і чоловік зробив його гірше.

Недавній, мій мати-в-право званий і сказав, що вона збирається відвідати. Він довго не бачив матері, бо живе в селі. Я теж щасливий, бо я люблю і поважаю маму. Ми завжди мали теплі стосунки з нею, вона гарна людина. Ми обидва дивилися вперед до її прибуття.



Все було чудово в першу чергу. На кухні ми провели довгий час. Вона принесла доброти з села, і я лікував її до своїх спеціальностей. Що сказати про чоловіка, його життя в цілому перетворилося в казку. Ми мали великий час, але минулі дні, і мій мама не збирався додому. Вона залишила чоловіка на фермі, нічого не хвилюватися. Так вона вирішила залишитися з нами довше.



З часом я став трохи втомився від присутності моєї матері-прави. У нас часто є друзі. Так що якось ми сиділи там пишу чай. Мати-в-право надходить, заливає собі пластину борщу і сидить з нами. Покупка до незручності була її розмова про с., про урожай, що рік, скільки молока дає коров. Друзі посміхнулися, а потім поспішають додому.



Моїм чоловікам є три тижні. Я був дуже щасливим, коли вона почала йти додому. Ми взяли її на поїзді і сказали прощати. Я вирішив поговорити з чоловіком про ситуацію. Я пояснив, що мені сподобалося, але я не хочу, щоб вона була тут так часто.

По-перше, я був би нудним будь-яким гостям, які вирішили зупинитися протягом трьох тижнів. Я зроблю чоловіка. Ми любимо себе. Я з радістю. А потім мій мати-в-право, сказав, що вона прибула нормально. А потім чоловік пішов і відірвав, "Мама, спасибі за приходу." Але не повернуся до цього часу, тому що моя дружина дуже втомилася.



Моя мати-в-право сміхалася і сказала вона розуміла все. І я був таким, що я хотів піти підземелля. Я не говорю з чоловіком. Як можна сказати? Чи не є люди? Тепер я не знаю, як спілкуватися з матір'ю, як дивитися її в очах. Зараз я думаю, що розповісти її?



З деяких причин редакційна колегія зробила задоволення від цієї історії. Дії мого чоловіка відчули мене від серця. Незнімний, звичайно, чи він зробив його через невинність або захотівся дратувати дружину. У будь-якому випадку, це важко відлякувати його на все. Він був матір'ю, і він був радий, що прийшов і залишився з ним.

Дружина повинна навчатися більш зарезервуватим і хворим. Звісно, гості можуть втомлювати, але це не людина на вулиці, а мати чоловіка. Ми не думали, що я повинен сказати, що мій чоловік, щоб зупинити виклик мій мама. Зрозуміло, що згасити його, і він сказав, що він сказав.

Хто ви думаєте, що це право в цій ситуації і як вирішити цей конфлікт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное