Навіть гріхи можна вимити сіллю, я поклав склянку солі під ліжком.

Моя мама вчив, що сіла промиває всі гріхи, накопичені в рік. І мій брат Михайло, коли він повернувся з Тибету, говорить, що він тільки мав одне скло. солярій Збережіть сім'ю з пасток і неприємностей.

Сьогодні видання. "Сайт" Що відбувається, коли ви залишаєте склянку солі? постільй Сіль очищає!

Скляна солона вода

Михаїл прибув до іншої людини. По-перше, він позбавлявся від проблем спини, а по-друге, навіть його зовнішній вигляд став різним: його шкіра була чистою, очі світиться і він здавалося б, щоб оманити спокійно. І найголовніше, він і його дружина почали жити знову, як і раніше, і до цього думали про розлучення.

«Я побачила, що я казав мені про це. Ви можете бути скептичною, правою. Але я раджу спробувати це, це дійсно працює! - Міша почала свою історію.

«Всі дні перед сном я їдаю склянку води і посолити в ній. Потім кладемо це скло під ліжком, на ноги.



Вранці вийняти скло і подивіться на його вміст. Скло може стати в ній туманом або бульбашками, сіль може зайняти щільно внизу і навіть темні - все це говорить про те, що було багато негативності у ваших думках і будинку.

Ця вода повинна залити в туалет і змити, а ввечері повторити процедуру.



Ви можете попросити, «Чому ви це робите?» Відповідь проста: багато есотрів говорять, що сіль має можливість поглинати негативну енергію. Тож склянка солоної води є пасткою для негативної енергії та темних сил. Вода також може змінити її структуру. Відомий фільм «Вода», або «Велика мишеня води», просто говорить, що вода поглинає всю енергію людей і має пам'ять.

З Тибетських ченців Михайло дізнався, що негативний Спочатку він виступає на тонкій площині, а потім після того, як він починає виражати себе на фізиці людини. Тобто людина починає відчувати себе поганим, занурює в відчай і довго. Він може мати ознаки роздратування, страхів, обсесій і поганих думок. І, звичайно, вона впливає на сімейні стосунки.



Соляна вода в стопах знімає накопичену негативність від людини протягом дня і кращей Також сіль вода може допомогти позбутися від безсоння, однак, в цьому випадку есотари радять покласти склянку води на голові ліжка.

Ті, хто працює з великою кількістю людей або відчуває перевантаження інформації (дивлячись на вечірні новини на телевізорі або годівлі в соцмережах, можуть сприяти цьому), а особливо тим, хто має неспокійний сон, повинні всі покласти склянку солоної води під ліжком, на пансіоні або на ногах. «Трустні мене, сон поліпшить і нічнімари припиниться. Після деякого часу можна побачити, що сіль буде темним, після чого потрібно буде змінитися на новий!

Р

Як підготувати пропорції в студії! На склянці води Михайло радить додавати 2 столові ложки їстівної солі. Також можна додати столову ложку оцту. Все це необхідно добре перемішати, але не переборщити його так, щоб сіль не розчинилася в воді.

Після застосування цього життя хак від Тибетські монахи Можливий емоційний рельєф, стає легше дихати, сили і позитивну енергію.



Я також хочу знати, що четвер сіль і чи варто його приготувати. Я починаю готувати завтра!





І, нарешті, хочу сказати, що сіль, як вода, поглинає енергію, з якою людина перетворюється на неї, тому навіть сіль, яку ви використовуєте для приготування їжі, може бути виконаний магічним, кажучи, різними словами до неї і бажаю щастя родині і друзям.

Я не запитаю вас напляскванеЯ не знаю, але я покладаю склянку солоної води в разі. Що робити, якщо цей експеримент дійсно працює?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное