Зірки, які вперше запросили на маррі після 40 років

У одному з епізодів шоу «Одружена людина!» Телеведучий Лариса Гузеєва заявив, що шанси на відкриття сім'ї для жінок після 40 практично нульові. Тим не менш, Cameron Diaz, Salma Hayek і інші знаменитості сильно незгодні з нею. Їхній приклад чітко доводить, що п'ятий декап'ятий декап'ятий час одружитися.



час до маррі Jennifer Aniston

Оголошено опитування думок Папи Франциска як одного з найоптимальніших акторів кіно. Але після розлучення з Brad Pitt зіркою серії «Друзі» на довгий час була в положенні «просунутий вдов».



Поки не зустрілися з актором і сценаристом Justin Theroux. Займав участь у серпень 2012 року, а через три роки харизматичний Джастін, відомий глядачам за свою роль у серійній драмі Лівовери, під керівництвом актриси до коронки. В цей час наречена була 46 і наречена 44 роки.

На жаль, у 2018 році пара оголосила про їх поділ. Але в інтерв'ю з доповідниками, Theroux визнає, що він щасливий підтримувати хороші стосунки з його екзаменом: «Чи ви не хотіли, ми не маємо повної драми розриву, і ми любимо один одного». Я щиро, коли я кажу, що я ціную нашу дружбу. Ми не можемо бути парою, але нічого не заважає нам дати один одному радісні моменти і бути друзями. й

Сандра Буллок

Один з найнадійніших наречених у Голлівуді неодноразово заявив, що вона не збирається одружитися на всіх. «Я відчую себе самотньою і не вважаю інститутом шлюбу щось обов’язкове», - сказав 39-річний Буллок в інтерв’ю. "Я знаходжу, що жінка ніколи не одружена вважається ненормальним, не жінка, яка одружилася вісім разів. й

Але завжди є людина, знайомство з яким змінює все. Для «Міс Конгеніалті» був телеведучий Джессе Джессе Джессе Джессе Джеймс, який Сандра задружився два роки після пам'ятного інтерв'ю. Сьогодні Буллок - син Луї Бардот і дочка Лайла.

камерон діаз

Поза «Ложки» Про роман зірки фільму «Поділитися відпусткою» і гітарист гурту Good Charlotte Benji Madden був відомий, коли Камерон був 42 роки. В першу чергу кілька вірять в серйозність своїх відносин, але через 6 місяців пара підписалася без шуму.

Для діазу, це перший шлюб. Займається, що сімейне життя значно змінив акторку. Тепер запальна блондинка рідко відвідує вечірки і позбавляє всіх її вільного часу на здоров'я і чоловіка.

Сальма Хайк

Мексиканська актриса була 41, коли вона подарувала дочку Валентини. Про весілля з батьком дівчини, французьким мільярдером François-Henri Pinault. А потім Сальма дізналася про невідповідність бізнесмена і зламала стосунки.

Тим не менш, з часом Піно вдалося заробити прощення. На 43, Хайек пішов з оселя з її довгому хлопцю, щоб сказати так вперше в її житті. «Я допоміг мені стати набагато краще. Ми разом 15 років і наша любов сильна, сказав Фріда зірка.

Нікола Кідман

Після її розлучення з Тома Круїз Ніколь не міг знайти своє щастя надовго. Зірка була зарахована численними романами, але за межами ромерів вона не ходила. У 2005 році Ніколь зустрів музиканта Кейт Urban.

Через рік любителі одружилися в будинку акторки в Сіднеї. Незабаром пара дочок неділі троянди і віра Маргарет. Два більше дітей Нікола прийнята в шлюбі в Cruz.

Ліза Едельштейн

Актриса, відома своєю роллю в телевізійному серіалі Будинок, одружений вперше, відзначає її 48-й день народження. Вибір зірки був художник Роберт Руссел, з яким Ліза від декількох років до весілля.

Олена Миррен

Оскар-виграюча актриса Helen Mirren (née Helen Lydia Mironoff) неодноразово сказав, що вона не любить хворобливі розриви, і тому ніколи не одружиться. Але що всі змінилися після зустрічі директор Taylor Hackford. Helen and Taylor від 12 років і одружений, коли актриса була 52.

Коли ми не очікуємо. І, непристойно, вік це не заважає. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Після того, як ви дійсно знайшли чоловіка, все інше не важливо.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное