Що завершив історію про пральну машину на кредит

Експерти фінансового управління стверджують, що кредит Придбаний тільки людьми, які не знають, як правильно керувати грошима. Так само, якщо людина навіть купує звичайний холодильник або телевізор на кредит, то він проживає. Після всього, таким чином, він витрачає не тільки наявні гроші, але і майбутній дохід. Прийміть гроші з власного майбутнього. Але наскільки справедливі ці претензії?

Сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує поговорити про те, чи варто купити на кредит речі, необхідні для будинку, якщо зараз не можна оплатити повну суму. Чи є це дійсно непогано? Чи є люди, які відмовляються приймати будь-які кредити, просто роблячи життя важче?



Учора за перший раз після Великодня в магазин. Поблизу касового реєстру я почула замкнену розмову між двома жінками. Перший - сказав її пральна машина зламаний. Довгий час, в кінці зими. І є стара модель, яка не кожен може ремонтувати, потрібні деякі запасні частини. Так вона вирішила купити новий, збираючи гроші. Але до збору всієї суми вона промиває руками, пише Марія.



«Хідний співрозмовник був дуже дивним. Вона сказала фразу, що зробив мене неприпустимо зробити крок назад: «Як, Luda? У вас є велика сім'я, і ви миємо всіх своїми руками протягом трьох місяців. 21 ст. Як це можливо?

«Перша жінка помітили, що вона не виправдала. Збережіть трохи більше, за літо буде здійснювати покупку. Після того, як астонований співрозмовник почав запитати, чому Луда не буде купувати хоча б недорогий пральний апарат або взяти щось гідне, але на кредит?



"Кредит"? Ну, ви теж скажете. Я все ще не бракував кредиту. Я проживаю ще півроку в басейні, миючи своїми руками, ніж бути в боргі. Потім, через ці відсотка, хвилюватися, не спати вночі. Ні, дякую вам, я буду це зробити.

Я збираюся додому, але ця розмова була в голові. Я думаю, що мої сусіди нижче, які завжди на кредит. І як чоловік і дружина працюють, заробляють гідні гроші і добре живуть. Вони мають сучасне обладнання, і автомобіль нещодавно змінився, і вони зіпсують себе новими гаджетами. Вони також керують вихованням дитини. й



«Я знаю, що вони не мають ніяких заощаджень. І часто вже кілька днів до отримання заробітної плати, вони мають гроші тільки за необхідне. Але вони не скаржаться, вони живуть комфортно, для задоволення. й

І є люди, які рятують буквально все, кожен пенні врятується, дитина не буде купувати морозиво. Не варто забувати про будь-які кредити і не втрачати в боргу. Але з яких причин вони не стають щасливими від такої «незалежність».

«Я бачу за те, що жінка в лінії, Luda. Хочу взяти кредит, якщо я був її, але я купую, що погана пральна машина. Це покупка для всієї родини, не тільки для господині. У крайніх випадках можна придбати використовується пральна машина. Але не промийте руками. Не поважати себе, дивує Марія.

р.

Можливо, люди бояться взяти кредити за причину. Можливо, це негативне ставлення до будь-яких кредитних установ (і навіть великих банків). Може бути, з тим самими банками. Це може бути пов'язано з поганою фінансовою грамотністю.

І якщо обладнання на кредит особою береться через сумнівну організацію в одному дворічному магазині, а потім покупець також порушує деякі пункти кредитного договору (записується в невеликому принті), то умовна пральна машина для нього буде дійсно золотою.



Але якщо ви купуєте необхідну побутову техніку в нормальній роздрібній мережі в розстрочку протягом 3-6 місяців, маючи справу з усіма точками договору, то не повинно бути проблем. І переплату буде мінімальним. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное