Після Великодня, залишилося багато варених яєць, я підготую від них королівську закуску.

Яскравий Великоднє свято проходив, а зварені яйця в холодильнику залишилися. Для того щоб не загубити, варити. пісяютьй За смаком виходить дуже ніжний і не відрізняється від м'яса. Приготування такого перекусу не займе багато часу, але його смак приємно здивує.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки пісяютьй Ранкова кава страва!



Яйця варені в холодильнику Інгредієнти
  • 3 варені яйця
  • 1/3 ст.л. горіхів
  • 1 цибулина
  • 1 ст. майонезу або сметани
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. гірчиця
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Очистити цибулю, нарізати невеликими шматочками, а потім обсмажити її в сковороді з рослинним маслом до золотистого. 101702



  2. З м'ясорубкою або блендером, шліфованими горіхами.



  3. Очистити яйця і розбити їх трохи виделкою.



  4. У мисці блендера викладаємо яйця з виделкою, обсмаженими цибулями, горіхами. Додати майонез і гірчицю. Додати сіль і перець за смаком. Удар блендер на однорідність.



  5. Це, яйце-паста готовий. Бон придаток!





Для ознайомлення з рецептурою пасти з кицькаДивіться відео з кулінарного каналу Світлана Анаканова. Випробувано більше одного разу на сімейних святах, зустрічі друзів і в щоденній домашньої кухні, я дуже рекомендую!

про:blank

Також з варених яєць можна приготувати яєчні труси. З додаванням цибулі і картоплі вони створюють ілюзію присутності м'яса. Фруктовий і незвичайний, варто спробувати приготувати!



Я впевнений після цього рецепта, приготований яйця холодильника Вони не залишають довго. Яєчна паста є чудовою основою для швидкого закуски сендвічів. Смачний, ніжний, ароматний і цікавий за смаком, посипати яйцями, цибулею і горіхами варто оскаржити багато.

Ваші гості здивують свій смак і ніколи не здогадують, що його варять без додавання м’яса!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное