Чому наші предки дали одяг від плеча майстра

У нас є багато переваг про одяг. Наші предки вважали, що одяг поглинає енергію людини, яка зношує її. Ось чому багато людей не дарма. Відправити Або візьміть їх до скидання. Вони бояться зворотної передачі живлення. Я не хочу думати, що хтось дисфункційний пройде у вашому одязі або повністю протирати підлогу з ними. Давайте спробуємо розібратися, як краще робити старі речі.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І це життєрадісна, і не існує особливого полювання на носі. Насправді, є багато варіантів, де ви можете вписувати свої наряди. Це просто рука не піднімається, тому що наші мати і бабуся всі їхні життя сказали, що Одяг накопичує енергію людиний



У Росії, наприклад, батьки пришивають одягом для їх зношених речей. Люди вважали, що таким чином Захист дітей з енергієюЗабезпечили надійний захист. Він також вважається великим удачі, щоб отримати одяг від плеча майстра, нібито заряджений для успіху. В цілому не секрет, що раніше одяг був краще і довше зношений.

Я пам'ятаю мій бабуся мав спосіб очищення будь-якої інформації від її одягу. Вона заливала ручну сіль в сумку або сумку одягу. Я пішов на ніч. Цей обряд був проведений не тільки в разі дарунку чужого одягу, але і перед тим, як надати їм речі комусь.



На інтуїтивно зрозумілому рівні можна викликати дискомфорт. Я не хочу бути надійним, але щось турбує всередині. Ну, якщо ви не захочете в чужому одязі, Краще не носити його.й Тим не менш, якщо він належав до тих, хто не знає. Якщо у вас є бабуся, мати або коханий друг і викликає позитивні асоціації, то нічого не хвилюватися.

р.

Але що про ваш старий одяг, який ви не хочете залишити в сміття? Якщо справа хороша, не зношена, але тільки з якоїсь причини не підходить вам або не схожа, то Подаруйте йому комусь, що вам подобається.й Що втратили свою презентацію. Тепер в багатьох магазинах можна побачити спеціальні коробки, де можна покласти старі речі.



й Також старі речі можуть перемішувати і перемішувати себе. Наприклад, старі зношені футболки зроблять гарний килимок.

Загорнути або не спалювати? Якщо ви хворіли думки про те, що хтось копає в свій одяг або виготовляючи підлогові шини з них, ви можете скористатися старомодним способом. згорнутий Тоді ніхто не отримає їх. По суті, для цього, найрозумніший тактик. запасй

736744

浜у 涓 蹇 Вражає не тільки наш бюджет і психіку, але і вся планета. Культура споживання – головний ворог навколишнього середовища. Краще купити одну якісну річ, яка порадує і послужить за роками, ніж 5 новихкутних ганчірок, які ви хочете відкинути після пари місяців.

Р

й Безкоштовно Я пам'ятаю про десять років тому став популярнимй Моя мама розповіла мені купити одяг там, просто під приводом передачі живлення. Я не слухав, я часто знайшов ексклюзивний одяг і носила їх. З часом пропущено тягу на секунди, і тепер я відчуває себе досить внутрішньому дискомфорту в таких магазинах.



Розумне споживання – найкращий варіант. Перед тим як купити інші джинси або топ, подумайте про те, чи потрібно їх. Може бути, ви зробили знижки та речі, які не люблять. Для того, щоб не вирізати пучок непотрібного одягу з шафи кожні шість місяців, не робити непристойних покупок, звертати увагу на розмір і якість. Купити тільки те, що 100% подобається вам.

Ви думаєте, що це безпечно носити чужий одяг і відмовитися від них? Ви вважаєте, що одяг поглинає енергію людини? Ми будемо раді почути вашу думку, тому обов'язково залиште коментар і поділитися своїми думками!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное