Випускники радянської школи розбереться, що обзолете слова

Порівняти слова в листя. Як і вони народжуються, вони тривають, вони вік, і вони проходять, щоб зробити кімнату для нових. Деякі стають застарілими, оскільки поняття, які називаються (гісторизмами) не існує; інші замінюються більш сучасними синонімами (архізмами). Наш тест визначає, наскільки добре ви знаєте застарілі слова та їх значення.



«Чи не краще забути всі ці арки і говорити про нормальну сучасну мову?» Ми не просимо вас використовувати застарілі слова в домашніх умовах. Але вони, звичайно, повинні бути відомі. Це дозволить вам краще зрозуміти нашу історію, буде корисним при прочитанні класики російської літератури, зробить виступ більш яскравим і виразним.

Оголошені слова та їх значення
  1. свінгери
    Ми всі однозначно навчились сердечком з Миколи Алексеєвського вірша Некрасова «Песантні діти».
    «З лісу, новини;
    Отець, ви почуєте його, пахне, і я віддаю його.
    Питання: У якому сенсі використовується слово «vestimo»?
    (а)пристойно
    б)
    в
    р.

    Поза «Ложки»
  2. Сюки
    "Я Колобок, Колобок,
    Я скажу,
    По перехрещуванню метану
    Що таке кальмари, і де вони розташовані?
    (a) підлога біля плити
    (b) огороджений в брусі
    (c) Вітровий підвіконня


  3. Алькота
    Що означає Старе слово «алькота»?
    (а)
    б) п'яний
    (c) Мисливець
    темниця
  4. христина
    Що означає слово «хандал», яке Nekrasov використовує в вірші «Хто в Росії добре живе»?
    "Спальня під сходами, ліжко і праска духовка, шандаль і самовар."
    (а) чайник
    (b) свічник
    стіл
    д) вішалка
  5. Пробити
    Що таке значення застарілого слова «солоди»?
    а) зафіксувати
    (б) ordain
    лаціна
    д)


  6. збан
    Чи знаєте ви, що «пого»?
    (a) високий заголовок
    (b) привід
    (c) блок
    (г) вівчарка
  7. Приват
    Що можна пряжити з цього списку?
    (а) молоко
    (б) мережива
    кінь
    (d) м'ясо та овочі
  8. чавунний
    (a) чавунна сковорода
    (б) залізниця
    вага
  9. Красивий.
    Які літери Олексій Толстий виклик «красивий»?
    «Я ходив в полотні кафтана, гострий меч на бочку, красиві листи в шапці» (А. Н. Толстого, Петро перший).
    (a) красиві
    (b) збуджувати повстання
    c) до серця
  10. Вдова
    Що робить гіпсову дівчину в поемі «Сонце російської поезії»?
    «І гіпсова дівчина танцююча, б’є барабани, хвилі з синьою широтою, заливає і співає: «Я танцюрист, я співак, я майстер-майстер» (А. С. Пушкін «Беллс кільце ...»)
    (a) trouser деталь
    свінгери
    вболівальник
    спідниця




Оголошені слова та їх значення
  1. Я впевнений, що «від лісових новин» – це «лідий ліс». Учитель російської літератури не пояснив нам, або, можливо, не знаю. Але тепер, мабуть, є Google, що говорить про те, що застаріле слово "vestimo" має значення звичайного, відомо, не говориться.
  2. Сусек використовується для того, щоб бути названою частиною бруса або цистерни, де заливається борошно або зерно.
  3. Спирт є таким же, як голод. Звідси, «Гургер» – відчуття голодності. У дивовижному сенсі пристрасний до бажання чогось.
  4. Слово хандал є персидського походження. Складається з двох частин: sam - "свічка" і dan - "рецептор". Раніше це називали масивними свічниками для декількох свічок.


    й Фреш
  5. Для купання - бути мереживним, мереживним, диким, блукаючим, блукаючим. - Де ви йдете? Я піти, дідусь, де я ходжу. Ви намагаєтеся робити речі або ви намагаєтеся робити речі? (М. Пришвін, «Бехенд магія Колобока».
  6. Жбань - баночка з мускою. Що таке голова.
  7. Для хребта означає обсмажити в великій кількості перегріваної олії. Як правило, для цього використовуються товсті килимки, наприклад, казань.
  8. У 1788 р. у Петрозаводську було названо чавунну колісну лінію. Пізніше чавун був названий будь-яким залізничним. Тепер чавунні люди тисячі тричі щасливі і, як птах, летить.
    р.

    Поза «Ложки»
  9. Тепер вони називають чарівною людиною чарівною, і раніше вони назвали одержувачем і одержувачем. По аналогії, чарівні листи були призначені для зачаття, заплутування, випікання людини в погані знаряддя. Таким чином, повстанці Степана Разіна та Ємельян Пугачова відправили «красиві листи» закликаючи селян приєднатися до повстання.
  10. Ширина походить від слова "width". Первинне значення - це шматок полотна, відрізаного по ширині, рушнику, ручника. У Білорусі, Литві, Польщі, Україні та південній Росії традиційною жіночою головкою була названа так.


У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное