Син працює за благо своїх батьків, але у своїх улюблених, у них старшого брата.

Сімейні відносини Вони змінюють, коли діти стають дорослими. З кимось може бути зламаний, і хтось повністю зникне від життя старших батьків. Але як ви зробите бажання і подумайте про майбутнє вашої родини?



У родині нашого героя все дуже складно. В той час як Андрій завжди допомагає батькам в усьому, його брат заважає споживача. Про те, що призвело до напружених родинних відносин, читайте далі в статті.

Наша родина завжди жив разом. Ми допомогло нашим батькам з готелем. У селі немає зайвих рук. Але все змінилося, коли мій старший брат Альоша пішов до університету і пішов до столиці. Проживаю в рідному місті та з батьками.

Відразу після закінчення навчання, Олеша одружився і залишився в місті. Тоді я одружився гарною дівчиною, моя старша школа любить Дашка. Я живаю поруч з батьками. Що сталося.



Моє братство настає до батьків. Це так рідко, що він відчуває себе, як якщо він не наш родич, але просто гість. А батьки не люблять його. Вони дадуть йому величезний пакет їжі і конверт грошей. Мама кладе копійку до копійки, щоб будь ласка Альоша і його сім'ї. А потім вона дає йому останню.

Alyosha не живе бідним. Я кажу дуже добре. Він має достатню кількість грошей для підтримки своєї дружини і дитини, оплати за квартиру і машину. Однак кожен раз бере гроші від матері, не думайте, щоб відмовитися!

667962.

Мої батьки розповідають, як важко це в місті. Все дуже дорогі - гроші не будуть зайвими. Не потрібно нічого в с. і я не маю автомобіля. Згадай, хто приходить до будинку щодня, щоб допомогти? Звісно це мене, не Альоша. Не хочу, щоб мати, щоб дати мені гроші, Бог заборонив! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я довго хворий, і не відвідував батьків. Так мій мама зламав в будинок кілька днів пізніше, скаржавшись, "Чому я не прийшов, щоб копати картоплю?" Коли мій мама дізнався, що я був хворий, і не хочу, щоб зануритися в сльози.



Я не знаю, що збирався. Але вона сказала, я думав про вас і брата дуже пізно. Моє батько говорить, що все я розмовляю про Альоша, забуваючи, скільки ви робите для нас. Я думав, що ви не хотіли б приїхати. Я бажав боляче вас, але виявилося, що ви тільки хворіли. Я погана мати, я шкода.

Це скошування мене. Все своє життя, улюблений син був Альоша, і я був в його тіні. У мене є моя мама. Коли я відновив, все впав на місце. Тексти пісень, а це означає: Це правда, що щось змінилося. Моя мама подобалася мені. Одного разу після іншої роботи в саду мій батько назвав мене до нього і сказав: «Я хочу знати, що мій мама і я вирішив переписати всю властивість на вас». Що буде справедливим. й

Р

Все моє життя я хотів бути коханим сином, але я ніколи не зажадав його. Я радий, що Ісус прийшов до батьків, я завжди щиро любив їх. Може бути життя дійсно кладе все на своєму місці рано чи пізно?

З редакційної колегії я знаю, як можна змінити речі. сімейні відносиний І, на жаль, в той час як деякі родичі не думають про що-небудь, інші прикусають своїх ліктів. Це чудово, коли проблема вирішується легко і легко. Тим не менш, іноді люди повинні страждати протягом багатьох років, переповнені здогадками, чому все відбувається таким чином. Можливо, його батьки спробували записати Альоша просто тому, що вони пропустили його? Не допомагає сім'ї контактувати.



Чому ви думаєте, що деякі діти потрапляють в категорію улюблених, а інші батьки не піклуються? Ми запрошуємо вас до спекуляції на цю тему. Залишити коментар в нижній частині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное