Син провів всі гроші на весілля і не запрошував своїх батьків

Це трагедія для батьків, які люблять тебе. синНе рум'яна, прямо в очах. І ми говоримо про знайдені пакети сигарет. І він досить відрізняється, коли обман вже виріс, і його криється може мати серйозні наслідки.



Не завжди важко чути дітей, які захоплюють своїх батьків різноманітними причинами. Це сумний. Особливо якщо це децепція починається ... Ви починаєте одружитися з людьми.

Як дитина, Андрій не був найрозумнішим студентом в класі. Але я завжди вчився «розумний». Щоб зробити це, він не використовував його розум або знання, але взяв вчителів з проникненням. Дехто це допоможе очистити класну кімнату або підняти стільниці, десь вухо, які учні зламали вікно або пофарбували стіни в туалеті.

Він був гріхом для такого хорошого хлопчика не дати високий бал, навіть якщо він не встигнути дізнатися вірш або доказ теореми. Так само, як і раніше, коли його батьки переїхали до міста, і він змінив школи. І він завжди зробив.



Коли Андрій виріс, все було не так гладко з університетом: низькі сорти, академічний виїзд, бідні стосунки з іншими студентами. Тим не менш, він брав участь у КВН, постійно вирушав в різні суботи і, не дивно, навіть був головою своєї групи. Його батьки допомогли йому стільки, скільки вони могли, навіть даючи йому гроші на оренду квартиру і курси в проблемних предметах.

Мої батьки любили сина і постаралися допомогти йому. Коли гроші стали особливо складними, вони навіть вирішили повернутися до села. Вони сказали, що вони говорять, багато пропущених робіт на землі, особливо вік вже до пенсії і так далі. По суті, життя в селі було дешевше, проте, і там було більше роботи.

Тим часом Андрій знаходить наречену. Lina - це гарна дівчина, смарт, знає її значення. Остання точка далеко від суб'єктивних. Справа в тому, що батько Ліна володіє мережею вигідних піцерій і сама Ліна, по суті, є дуже переконливою нареченою. До свого майбутнього сина-в-прави Сергія Євгеновича є скептичною і не займає серйозно.



У нескінченних спробах порадувати свою пристрасть, наш герой бере її на ресторани, заливає обіцянки гарного життя в вухах, обіцяє любити назавжди. Він не приступний хлопець, але він з зовнішнього вигляду. Хто може протистояти? Але тільки... Лена допускає, що вона не здивує хлопця, який не робить її весілля чудовим святом, як у кращих голлівудських кіно.

Про один раз на місяць Андрій завжди приїхав до батьків. З подарунками. По суті, це майже завжди щось дешеве, але мама і тато були гострими. Мій син дав мені. А до кінця дня, улюблений син попросив своїх батьків за копійку. Щоб жити, їсти і одягатися. По суті, все вирушилося до дорогих «в'язнів» нареченої.

Тексти пісень, а це означає: А потім Андрій приходить до батьків знову. Він каже допомогти. Власники квартири, в якій він повністю виділяється від своїх розумів. «Дякую хлопчику на вулиці. Чому? Вони хочуть гроші. Пам'ятайте, коли ви сказали, що ви економите для своєї квартири? Так, можливо, я можу повідомити про шахту і купити щось гідне? ?



Після невеликої сімейної ради було надано грошові кошти. 26 років Не треба ходити по місту з валізами. Вони дали все, що вони мали до останнього копійки. Не шкодує. Після того, як його син розумний, він має яскраву голову і багато друзів. Можливо, ви знайдете хороший варіант і, можливо, наречена з'явиться. Не обмежувалася вдячністю Андрія: дякую вам, Мама. Я не даю тебе.

Але в місті ці гроші чекали іншої долі. Перше, що я купив був кільцем. За багато грошей, тому що Lina тільки підходить для кращих. Андрій зробив заздалегідь для красивого бенкетного залу і гарного букета квітів. Зайдіть до шлюбу. батько Ліни не дуже доброзичливий, але стриманий. Навіть один раз захопив майбутній син-в-право.

Андрій поганий, як це можливо і спробував будь-ласка. Швидко відповіли питання про школу, друзі та роботу. Він жартував і зустрінув жарти власників будинку. Ідеально проводиться на столі - корисні знання етикету. При запиті про своїх батьків, він подрібнив свої плечі і сказав з сумною шахтою, що він був сирим. А батьки – корінні громадяни та їх виховання в домашніх умовах завжди були на найвищому рівні. І в кінці вечора він попросив Ліну, щоб зробити його щасливим і подав йому кільце.



Навіть не відкриваючи красиву ювелірну коробку з оксамитом і кільцем всередині, Ліна була все рум'яна. Вона перевернулася до кімнати на другому поверсі будинку. Правильні нерви.

Після того, як майбутній батько-в-право з'явився зі свого крісла і запросив «земний гість», щоб вийти за чат в свіжому повітрі.

- Слухати Андрей. Я розумію, що ви розумний хлопець, і ви знаєте, як зробити свій шлях через життя. Це добре. Але Лена вже має ф'янке, і я вибрав його. Він має гроші і ви не І це погано. Я не доглядаю, як ви навчаєтеся там, або що потрібно тримати ніж у руці. Я сільський чоловік, брат. Але ви нерозраховані з Леною.

Шукаю дівчину, Сергія Євгеновича подряпини голову.



- Подивитися, не згасати. Я бачу, що ви подорожуєте. Ви хочете надіслати вам кур'єр, huh? Оплата за шматочок: скільки працює, так багато зароблених. Клієнти люблять освічені, тому будуть поради. Візьміть його, huh? Ви будете мати гідну людину в рік, я кажу вам!

Фото з попереднім переглядом та Getty Images.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное