Випадково почула дочку розмови і сина-в-праву і зрозумів, що додатково в будинку

Дві господині завжди на одній кухні. Навіть якщо ці жінки мають тісні сімейні зв'язки. І навіть у випадку, якщо мати життя з дочкоюЩоб допомогти людям з молодими дітьми, наприклад, це часто закінчується в конфлікті.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом абонента, який зробив все можливе, щоб допомогти тільки дочку справу з господарськими хребтами. Але тоді юна сім'я стала просто тісною на тій же території з братом. Що ми робимо зараз?



Моя мама живе з дочкою «Моя Танюша заміжала досить пізно, я думаю, 29 років». Я був поспішаю, щоб дати народження, бо це не добре для будь-якого. І я хотів би мати своїх онуків в часі.

«Припустимо, виявилося, що ви не можете думати про це краще. І я став грандіозним до двох чарівних близнюків. Слова не може описати, як ми були всі, Надія писав.



«Особливості для дочки ведмедя і ведмедя двох дітей. Так, коли вона запитала мене, щоб переїхати з ними, я погодився без зцілення. Що варто думати про пансіонату? У квартирі, хоча не занадто багато, але діти все ще досить крихітні. Ми вписуємо.

«Я допомогла багато, проживаю в одному номері, як мої онуки, отрималися вночі. Таня і її чоловік може спокійно спати і не хвилюватися. В плані очищення і приготування їжі я також намагався допомогти моїй дочці відпочити більше і отримати міцність. й



«Так, одна дитина точно буде легше для неї. Не можна обійтися без двох. І хоча його син-в-право працює пізно вночі, його помічник не працює. Також потрібно подбати про це, мити його і смачно годувати. Тож я допомогла їм, коли це було найбільше. Але я моя мати.

«Я ще відчув, що як Таня, і мій син-в-право оцінив свою допомогу. Я спробував не для себе, але для них. Я спробував зробити це простіше для них. Я розповідав вам десь, пояснив десь. Але потім я відчував зайвий у своїй квартирі. Це тому, що я випадково чув розмову. й

Він вийшов, що мій син-в-право вважає мене не помічником, але тягар. Його дочка сказав, що вранці, щоб потрапити в ванну, йому довелося стояти в лінії. Що відбувається, коли дівчата ростуть? Дуже близько до власної квартири. й

3610Р. 4200Р.

Дочка відповіла, що вона не збиралася їздити її матір'ю. Моє син-в-право, в свою чергу, сказав, що це було краще, коли я жив у с. і зробив власний бізнес там. Ось де бесіда припинилася. Я був дуже відхилений, але я вирішив не показати його. й

«Для травневих свят я пішов додому. Я сказав, що моя дочка я буду бачити своїх рідних. Вона не розуміла. Особливо з онуків вирощені, добре харчуються і сну. А Таня вже почувала себе краще і могла впоратися самостійно. й



«Для років Я жив з дочкою, мій будинок змінився на гірше. Я не знаю, скільки грошей це зробити. Не на пенсію. Але ви повинні жити. Хоча я сказав Tanya I був йти на тиждень, я не збираюся повернутися назад.

«Я подзвонив інший день, щоб запитати, коли я повернувся назад. Я сказав, що я хочу жити трохи більше в селі. Я чую від свого голосу, що вона була щасливою. Вона сказала мені, що якщо вам потрібна що-небудь, вони принесуть її. І я дивлюся на ці стінки шаббі і я думаю, що я заслугив краще лікування. Що було ім'я. І як вам не потрібно, тому жити в дилапсованій будинку, надії ламенти.



Немовля жінка може бути розумом, тому що вона, ймовірно, хотів би жити в старій вікі поруч з нею тільки дочка і бабуся, і не тільки. Але вона також повинна розуміти молоді батьки, які хочуть бути повноцінними власниками у своїй квартирі. Вони хочуть їх. житий Діти швидко ростуть і потребують більше місця. Ви не можете жити в одному номері протягом декількох років.

Стійкість не опція. Краще говорити чесно з дочкою, пояснити, що краще жити окремо, і попросити допомогу з ремонтом кріпленого будинку. Тоді бабуся зможе жити порівняно комфортно, а молода сім'я зможе від часу відвідати її. Чи гірше, ніж бути в маленькій квартирі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное