Я варив молочний коктейль в радянському вигляді для чоловіка, коли я помітив, що він має ностальгічний вигляд.

Можливо, кожен погоджується, що смак молочного коктейлі з дитинства не можна порівняти з будь-яким сучасним схожістю. Вони знають, як зробити хорошу їжу до. Важко забути цей насичений вершковий смак - потрібно перевозити до дитячого або юнацького мінімуму, щоб відчути це задоволення. Сьогодні ми спробуємо відтворити той самий напій. морозивой



Можливо, це не так багато смаку, як в теплі спогади про молоді роки. Завжди здається, що раніше за смаком, вид, зелень і так далі. З іншого боку, немає заперечення, що сьогодні молочні коктейлі набагато поступаються тим, що ми колись любили.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Марокко Італія Відносини (@chiocco_latte)



Якщо раніше коктейль був виготовлений з високоякісних продуктів, з морозивом та сиропом, тепер він відчуває себе, як вони доводять лише збите молоко. Ніде я можу знайти справжній молочний коктейль, навіть віддалено перезбирання дитячого напою. Є вихід: варити себе, в домашніх умовах. Так, ми ділимося з читачами. Рецепт молочного коктейлі як у СРСРй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@kruzenshtern.vasilisa)



інгредієнти
  • 500 мл охолодженого молока (жир 3.2-4.0%)
  • 200 г ванільної начинки (з масовою дробою жиру 12%)
  • 2 ст. ягідного або фруктового сиропу (може бути замінений варенням)


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Kokon_ Брест (@kokon_brest)



Підготовка
  1. 15 хвилин до початку коктейлю начинку слід вийняти з морозильної камери і залишити при кімнатній температурі так, щоб вона трохи попелила. Але молоко необхідно охолонути. - потім отримаємо товсту піну. В той же час приготуйте окуляри об'ємом 200-250 мл.
  2. У мисці блендера поєднують молоко і морозиво. Ми б’ємо на високій швидкості за одну хвилину.
  3. Додайте сироп або варення і знову збийте на високій швидкості до появи білої піни.
  4. Ми заливаємо готову суміш в склянки - наше домашнє молочне коктейль з смаком дитинства готове!


Р

У СРСР молокосос можна замовити практично в кожному кафетерії. Він був солодкий, товстий, насичений, навіть віскозний. Слід визнати, що Навіть в домашніх умовах не зовсім те ж, що і в дитинстві.й Причини можуть бути кілька.



浜у 灞 绀 Якість продукції суттєво зміниласяй Морозиво використовується для виготовлення з цільного молока, але тепер... ви знаєте. Важко знайти якісну начинку, а молоко не те ж саме. По-друге, кав'ярня згадувалися міксерТі, хто був більш потужним, ніж будинок. На 13,000 р. Крім цього використовується спеціальна насадка.



В цілому, якщо ви хочете зробити молочний коктейль, найбільш схожий на автентичну радянську, то Оберіть якісну продукціюй В іншому випадку ви не отримаєте той самий смак, який ми пам'ятаємо з дитинства. Ми сподіваємося, що ви зможете відтворити дивний напій, з яким так багато приємних спогадів пов'язані. До речі, якщо вас ностальгія, то можна не забувати про торти радянської епохи. Як смачно це було...

Які солодощі ви пам'ятаєте з дитинства? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное