Історія колишнього зловживача, який здавна подарував гріхам

Погані жінки по всьому світу страждають від емоційного та фізичного тиску від свого партнера. З кожним роком тема зловживань стає більш гострою. На щастя, рано чи пізно, хостування таких відносин може почати новий. Але вона заслуговує на другий шанс? екс-абзац? Сьогодні редакційна колегія хоче подивитися на таку непросту проблему з іншого кута. Ми будемо говорити про почуття чоловіка, який усвідомив всіх своїх помилок.

712696

На жаль, не всі жінки розуміють, що вони не мають шкідливих відносин. Адже вони можуть проявляти себе в різних аспектах. Найвідоміший з них фізичний тиск. Наприклад, здавалося б безневинні шпильки і ляпаси, які можуть ескалувати в використання серйозної сили. Чоловік згубний може тримати його супутника біля нього, обмежуючи її рух.



Якщо все досить прозоре, то емоційно-психологічний тиск не відразу визнається. Партнер може опускати жінку, знецінити її, потомитися, погрожувати і маніпулювати. Особливо зловмисники часто вдаються до просвітлення. Раніше ми писали про цю проблему докладніше.

До речі, якщо ваша людина забороняє працювати або навчатися, це також вважається зловживанням. Так само, як і будь-яка компульсія, щоб зробити все. Тут ми надішлемо загальний контроль над витратами і розпорядженням для особистої думки жінок.

Зміна людей Для того, щоб вийти з непристойних відносин, жінки часто потрібно більше, ніж увертюра. Допомагатися від відповідних послуг і психологів. Однак, якщо все зрозуміло з жертвою тиску, як можна відчути зловживач?



Хтось сказав, що немає зловживань. Інші вважають, що люди змінюються. Я думаю, що кожен з нас має право розпізнати наші помилки і принаймні не робити їх знову. Давайте спробуємо поглинути в цю тему з прикладом чоловіка, який зумів розбити безвісти коло зловживань.

«Дівчаті стосунки ніколи не були простими для мене. Я любив, що жінка і робити все, що я можу зберегти її під моїм контролем. Ялому, проповіді, cries, приховані резиденції та пасивна агресія пішли з собою. Тепер я розумію, що я хотів принести мої супутники до стану розпаду, говорить Олександр.



«У одну точку я думав, що я готовий розпочати сім’ю і оселитися. Я жив з дівчиною під одним дахом. Але наш зв'язок був напружений і складний. Я дуже любила її. Я зрозумів, що проблема існує і вона в першу чергу в мене, людина продовжується.

Колишній зловживач не ходив навколо куща і перевертався до психолога. Робота з фахівцем має тенденцію. Олександр почав аналізувати всі його дії і усвідомив, де він був неправильним. Однак тільки посилився страх нових відносин.



Він сказав, після року з психологом я закохався. Я в змозі позбутися від деяких зловживань від минулого назавжди. Проте були моменти, які не були очевидними і складними для мене. Тоді я зрозумів, що я мав говорити про мій подруга чесно. Вона була перенесена на мій кандор і оціночена. Я зрозумів, що це може зробити її некомфортним. й

«Я не вірю, що я повністю відновив. Але я працюю на себе щодня. Тепер я розумію, які слова і дії можуть пошкодити людину дорогою мені, і я не робити це ще більше.

З редакції можна сказати, що ця історія більш виняток до правила. Однак я хочу вірити, що людина, яка думає і може проаналізувати, швидше або пізно прийде до вирішення проблем. Також важливо розуміти, що людина стає зловживачем з причини.



Наприклад, людина може пережити. травматичний досвід в дитинствій Або ж він просто хабить до гендерних стереотипів, які диктують, що жінка повинна обманювати. Серійні залежності і клінічні діагнози також не скасуються.

Щоб допомогти колишнього зловживача, перш за все, експерти дізнаються причини зловживаної поведінки. Психологи пропонують альтернативні поведінки, дивляться на глибину проблеми, аналізуючи кожен аспект його. Не кожен може впоратися з цим самостійно.



Предмет зловживання більше не табу. Це стало предметом обговорення фахівців та інших, в тому числі відомих людей. Про це, відео та навіть пісні присвячені цьому.

Один з тих, хто хоче поділитися з вами останнім. Відстеження «Мутуальна щастя» виконано групою хіп-хопу Каста та музиканта Івана Дорн – це сучасна інтерпретація поточної проблеми. На жаль, оточує нас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное