Дочка звернулася і попросила батькам чоловіка, щоб поселитися в нашому будинку морем, ми відмовилися, і вона була відхилена.

Приватний будинок біля моря - Сонце для багато людей. Після всього, що може бути краще, ніж провести весь літо, замочивши в променах теплого сонця? Однак виникають ситуації, коли потрібно житло стає яблуком дискорду в сім'ї. Читайте про те, чому це відбувається в нашій історії сьогодні.



Мій чоловік і я проживаю морем і здаю частину нашого будинку влітку. Я успадкував цей будинок один раз. Будинок невеликий і практично руйнований, але площа навколо неї досить збудувати сонник.

Що був план. Спочатку побудуйте місце для себе, а потім подумайте про розширення будинку. Після декількох років важкої роботи ми змогли втілити в життя нашу покарана мрія.



Тепер у нас є будинок з 3 кімнатами, двома верандами і затишним мансардом. Звісно, мій чоловік і мені не потрібно нічого простору. Моя дочка одружена і живе в іншому місті. Ми вирішили орендувати частину будинку влітку, щоб заробити копійку і допомогти родичам.

Наші діти мають добре фруктів. За кілька років люди зателефонували та забронюють номери заздалегідь. У літній період у нас є рай на землі! До того ж, за додаткову плату, наші гості отримують вдома 3 страви. Я люблю готувати, тому я вирішив прикрасити його. Це сімейний сезонний бізнес.



Я кажу ще більше. Коли наша дочка і сім'я приходять відвідати нас влітку, вона і чоловік поселиться в дворі наметі. Так, що звуки дивляться. Але дочка розуміє, що це для загального доброго. Наш дідусь, звичайно, є в нашому номері. А юнаки прекрасно почуваються в таких умовах.

І це буде добре, але цього року моя донька була викликана і сказала, що вони не прийшли. Вони хочуть піти на відпочинок в Єгипет. А потім був досить дивний запит: "Мом, можливо, ви поставили батьків Антона на нашому місці?" До моря не було. Я дуже хочу, щоб мати хороший відпочинок. й



Я зізнаю, що ця заява викривила мене. По-перше, я побачила комбікормів один раз в моєму житті на весіллі дочки. По-друге, нам необхідно оплатити ці люди безкоштовно. І я вже отримую все заздалегідь, люди забронювалися кімнатами для всього липня і серпня. Це означає, що потрібно ввімкнути одну з гостей і втратити гідну кількість грошей. Матчі хочуть жити тут протягом принаймні 2 тижнів.

Я говорю з чоловіком. Він не хоче сваритися з дочкою, але його загальним почуттям говорить нам, що ми не можемо прийняти відповідні співробітниці. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Дуже добре. Втратити постійних гостей і жити з незнайомими відповідними конструкторами просто пристосувати.



Моя дочка була дуже застарілою. Скажіть мій чоловік і я, бізнес зробив нас несерйозними немовами. Як я поясню до моєї дочки, що я перевернув її, бо це буде краще для всіх? Вона не хоче говорити мені.

Приватний будинок біля моря не тільки мрія, але і велика відповідальність. Хтось обирає тихий і виміряний життя без зобов'язань. І хто любить використовувати всі можливості, які життя дає.



Щоб відлякувати героїну для її вибору неправильно. Він не тільки намагається себе, але і для своєї сім'ї. Але як ви отримаєте на зв'язку з дочкою? Розкажіть мені, що б ви робили на місці основного персонажа? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное