Мій чоловік не є вболівальником цибулі, але в цьому вигляді він висить голову і навіть не дивиться на м'ясо.

Цибулю є унікальний рослинний, з яким можна перетворювати багато страв, зробити їх більш ароматним і насиченим. Сьогодні ми з редакційною колегією. "Сайт" Про нас Як варити цибулю в духовці як закуска. Ми гарантуємо, що цей рецепт змінить ваші ідеї про цибулю в кулінарії.

75712.

Рецепт дуже простий, і процес приготування не займе багато часу. Ви не повинні стояти плитою. До речі, блюдо було багаторазово протестовано на людей, які подають цибулю в будь-якій формі. Але це те, що плести стільки, скільки за щік - до останнього шматка. А запах такий, що не можна протистояти. Як ми починаємо?



Freepik інгредієнти
  • лаціна
  • перець
  • копчений
  • Соєвий соус
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Я зазвичай бере їжу оком. Зрозуміло, що кількість приправ буде залежати від кількості цибулин. Отже, ми очищаємо цибулю від гною, не знімаємо дози.


    й
  2. Наріжте кожну цибулину на 4 частини. За рахунок донора кожен шматочок буде тримати палі і не розпаде.
  3. Ми кладемо цибулю в глибокій мисці. Перець, посипка паприка. Зауважте, що паприка краще взяти копчену. Потім готову цибулину за смаком приготували на грилі. Стирайте цибулю так, щоб вони повністю покривають спеціями. До речі, ви можете додати інші приправи на свій розсуд.
  4. Потім додайте соєвий соус і рослинне масло, перемішайте цибулю. Немає необхідності додавати сіль, як ми використовуємо соєвий соус.

    й
  5. Ви можете залишити цибулю на деякий час, щоб він забере. Але можна відправити її прямо в духовку.
  6. Цибулю викладають в спеціальний рукав для випічки. Розподіліть рівномірно, щоб зробити один шар. Рукав прокочується в декількох місцях з зубочисткою, щоб випустити пару.


    й
  7. У духовці нагріваємо до 200 ° С, готуємо наш промінь приблизно 15 хвилин.




й Безкоштовно Це весь рецепт! Легко, як це, прямо? Це смачно. Запечена цибулю можна подавати на картоплю, м'ясо, кашу або навіть просто хлібом. Виходить, щоб бути тастером, ніж смаженим, і вам не потрібно псувати на плиті. Я дуже рекомендую спробувати.

про:blank

Також рекомендуємо рецепт фаршированих цибулі, які ми публікуємо раніше. Дуже цікава і незвичайна подача цибулі - чудовий спосіб здивувати гостей без претенсивних інгредієнтів.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное