Пропонував чоловіку жити разом, пообіцяв орендувати квартиру, а потім вирішив, що він жив в квартирі.

Молоді люди не завжди мають свого будинку або квартири. Але відносини потрібно будувати якось. Бо бездомний Вони часто не переходять на іншу країну. І якщо у коханні є така територія, які проблеми? Ну, крім того, що люди будуть виглядати нав'язливо?

Однак жінки в цій ситуації мають багато страхів. І сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться думками читача, які спочатку планують жити з чоловіком в оренду квартири, але потім він запропонував просто переміщатися з нею. Чи погоджується юна жінка?

р.

Я не розумів. У той час він зняв крихітну студію. Тому він пообіцяв, що він буде орендувати двокімнатну квартиру за свій рахунок, де ми переїжджаємо так, щоб кожен був достатній простір. Ми домовилися, що ця композиція підійде всім, пише Ксенія.



«Я жив у власній квартирі, що мій бабуся дав мені. У зв'язку з ремонтом. Я вже запланував, що коли я переїхав до знімного, я можу орендувати самостійно. Кошти не будуть зайвими. й

«Ремонт вже був закінчений, і я забирав трохи, коли він відвідав. Пройшов, дивився, а потім каже: «Не поганий, це де ми будемо жити разом». Я думав, що це був приступний жарт. Я не відповів. й



“І в парі днів він запитує мене абсолютно серйозно, коли я завершаю ремонт, щоб він міг перемістити речі. Приходьте тут. Я почав нагадувати йому, що він збирався здати нам двокімнатну квартиру за власними витратами. Це один, я сказав, я про руку над.

«У відповідь, що він не міг дозволити собі орендувати таку квартиру зараз. Щось, як і раніше, "Для вас і ми побачимо." Але що подивитися тут, ми вже погодилися? Чи був він спочатку планує переїхати на гроші? Чи є такий спосіб маніпуляції до афронсо зараз? Я просто відвернувся. Він не сниться.



Я розповіли мої друзі, я поговорила мої друзі, вони просто сміхалися. Повідомляв, як її хлопець прийшов до неї навіть жити в орендованій квартирі з речами. І до іншої її юної людини, з якою вона нічого не знав, спочатку тільки після роботи прийшли, а потім спробували залишитися. Незважаючи на те, що вона була жити в одній квартирі з її сестрам в цей час.

Я розмовлявся з моїм тітом, тому вона просто впевнена, що я зустрівся з Alphonse. Про те, що я маю. плоскі доступні.

«Це краще сказати, що ви зйомка, то всі нечисті відпадають в флешку. І якщо ви переїжджаєте в чоловіка, подаруйте свої, і дайте гроші зануритися. Моя тітка - це велика страхова політика жінки. Я думаю, що вона права, ксенія музи.

доб.

Можливо в цій ситуації дівчина перебільшить масштаби проблеми. Що це важливо, якщо вони живуть в квартирі або оренді іншого? Якщо це питання про гроші, і це важливо для неї жити в житті людини, то чому вона контактувала з особою, яка не має такого майна? А оренда власної квартири (прочитана) для проживання на здачі одна дивна.



І якщо людина рухається жити з жінкою, але при цьому береться на оплату комунальних векселів та інших витрат, то які питання у нього є? Може бути, наш героїн все ще повинен поговорити з чоловіком, щоб дізнатися його плани і пропозиції, перш ніж поставити на нього неприємні етикетки. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное