Моя дружина замовила мене, щоб зробити ремонт замість того, щоб купити автомобіль, і я хотів,

Щось сталося з дружиною. Хочу відремонтувати квартиру.Він каже. Я, нарешті, врятував гроші на автомобіль. Як довго ви можете їздити цей скинувальник, після всього? А потім є ремонт. Я, звичайно, в шоку, бо я вже уявляв ці королівські поїздки назад і вперед.



Але все, що відбувається завжди має дві сторони. Ви ніколи не знаєте, куди прийде ресурс, і що з нього вийде. Саме тому редакція. "Сайт" Ми прагнемо вірити, що все зроблено для найкращого. Що робити з ремонтом, правильно? Що це?

В цілому я збираюся купити автомобіль, але моя дружина почала нагадувати мене більше і більше про ремонт. Для всіх питань, які не виявляються з старими, відповіли, кажуть вони, все. Добре, це жіночий стиль. Спочатку я не збираю її бажання, але тоді я пам'ятав, що кілька років тому я вже пообіцяв зробити ремонт. Ми обговорюємо це питання.



Це просто те, що вона використовується для того, щоб дати її йти, і тепер вона сказала, що це над. Про нас Я думав, об'єктивно, вона була правою. Хочу змінити щось в будинку, і я заощаджу на машині. На сніданок він розповів дружину, що він був ремонтом. У мене є гроші на ремонт.

Я ніколи не думав, що я залишився на вершині. В кінці, моя дружина щаслива, тому що ремонт свіжий. А автомобіль впало мені пару місяців після цього. І мій дохід подвійний. Мапа Я був просто щасливий, але якщо я не пішов з дружиною, він був настільки красивим.



Моя дружина щаслива, тому що її мрія прийшла. Починав ремонт, і виявилося, що компанія, яка ремонтує — і перевернулася до них, бо у мене є гачок — власник колишнього однокласника. Ми говорили, що ми можемо допомогти один одному! З Я дизайнер, і вони шукають один, ми погодилися.

Я даю їм кілька індивідуальних ескізів. У своїй роботі було дуже приємно, а в той час як ми ремонтували будинок, завершили ще кілька введених робіт. І вони присмаковані. Через тиждень Валера запросила дружину і до ресторану, щоб відсвяткувати оновлену дружбу. А також пропоную мені роботу в своїй фірмі.



В той час як я вирішив об’єднатися з ІТ-персоналом, але в бізнесі Валера реалізувала, що він здатний платити мені принаймні одну і половину разів більше. Чому? Під час бесіди виявилося, що він розширився і збирався займатися будівництвом, а тому шукаючи різні фахівці, в тому числі маркетолога. Ісус, Валера! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Від старої організації, моя дружина все ще збиралася залишити, бо вона втратила свою перспективу. Валера пообіцяла нічого, але вони вирішили спробувати. І через кілька місяців його дружини відставили від колишньої компанії і офіційно оселилися Валера. У новому об’єднанні він зробив голову відділу, і я головний дизайнер. Незважаючи на те, що я вирішив поєднувати.



Упродовж 6 місяців наше життя змінено. По-перше, ми не витрачаємо на ремонт. По-друге, я отримав ще одне джерело доходів, яке я мав намір зробити більшу частину. По-третє, моя дружина отримала хорошу роботу, тому наш загальний сімейний дохід збільшився.

І четвертий, ми придбали автомобіль. З дружиною я поширила свій досвід. Ми обрали наш перший автомобіль разом! Що сталося, якщо я не погодився? Вони б боролися, ймовірно.



Це як ремонт квартири може перетворитися з чорної смуги в білу. Чи не так багато? Звісно, скептики можуть сказати, що такі випадки в житті є казкою. Не сперечатися. Але ще раз зазначимо, що все завжди зроблено для кращого. Якщо ви не погоджуєтесь, напишіть про це в коментарях!

Якщо жінка наполягає, то кажуть, Хочу відремонтувати квартируЧому ви не даєте їй? Навіть якщо нове знайомство не зламається, ви зробите свою щасливу і освіжте її життя. Не затримайте його на десять років! Ось статті про те, як повернути життя до старої квартири. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное