Що відбувається, якщо ви годуєте горді іноземці?

Ми раді знайомитися з їжею. Що ми спробуємо щось нове для себе. У той же час ми забуваємо, що звична їжа для іноземця також здалася відкриттям. І як наша історія сьогодні демонструє, навіть звичний спрей Для азіатки, це може здатися неймовірним.



Хліб з шпротами "Ми колись відсвяткували в хостелі день народження хорошого чоловіка. Семіон заробив гроші в Південній Кореї на третій рік, тому коло своїх близьких людей виглядали відповідно.

Загалом, за даними присутніх тут, можна було дізнатися географію: Якутс, Буряц, два Узбеки, українці, і хлопці з Казахстану. корейський, партнер Семіона, який допоміг йому дізнатися корейську мову, відвідавши ближче до свята, і він, в свою чергу, вніс його на російську.



«Семенське молодше брата Миша також приїхали з Чіта. Звісно, він не прийшов порожнім. Я приніс пару плитки нашого шоколаду, а також що стало основною стравою нашого скромного столу - кілька банок Балтійського салаки (проти в олії). Так, купили пару ролів чорного хліба в Сеулі, на Дондемуні (відбувається російська пекарня).

У Південній Кореї ви не можете придбати хліб в будь-якому магазині. Тексти пісень, а це означає: Тут немає білого кольору, нехай тільки чорний. Не кожен місто може знайти його. Багато хто з яких ми звикли до нашої країни рідко. Навіть звичайні конденсовані або насіння тут вважаються вишуканою їжею. й

«Ми покрили столик з чим був. Я хотів щось знайомство з дитинства. Тому готеля Міша відразу переїхала в користування. Вони зробили самі звичайні радянські сендвічі з шпротами: обсмажену скибочку чорного хліба, шар майонезу, трохи часнику, огірка, яйце і салат. Смачний!



корейська і Sprats, я повинен сказати, великий коханець їжі. І прийшов до них, коли прийшли до нього. Я не хочу, щоб залишити, поки я не зроблю його. Він любить вчитися не тільки мовою, але і на кухні. Звичайно, хліб зі спратами відразу зацікавив його, і він запитав, що це було. й



«А сендвіч зі спратами», – пояснив Семіон. Побачивши, що корейці не змогли проголосувати такий комплексний дизайн, він чітко повторив: «Проти». Корейська виражена «Схіх-Пі-рота» смисло, після чого він взяв один сендвіч, ретельно відкусився і почав жовчитися, покриваючи очі.

Як це? Мазо? запитав Семіон, вони кажуть, це смачно? Для чого корейська поплавилася в блаженну посмішку і видала фразу, що зробили нас захопити наші шлунки: «Я люблю тебе». А потім він сказав, що це було найсмачніше, що він коли-небудь з'ївся. й

«Ми довго сміхалися після цього щирого захоплення корейської. Сендвічі були дійсно божевільними. І навіть наш корейський друг, який (як всі корейці) любить смачну їжу і знає багато про їжу, оцінив, як навіть найзвичайніші бутерброди зі спратами смачні.



Так, людина швидко звикла до хорошого. А отже, не прикріплює важливість, які регулярно з'являються на столі. А такі маленькі речі починають помітити, коли ви знайдете себе кудись далеко від рідної землі, де звичайні вироби для вас є curiosity.

Yet Sprats користується великою любов'ю. Після всього, з цим продуктом ви можете побудувати безліч різних варіантів закусок. А на будь-якому столі такі сендвічі є гідне місце.

  1. Нарізка лофа, шпроти, деякий тертий варений картопля, варене яйце, розтоплений сир, шматочок томата і кропу.



  2. Змащений скибочку лофа, шпроти, шматок лимона, шматочк томата, варене яйце, майонез і петрушка.



  3. Нарізка лофа, шпроти, сир, варене яйце, чорний хліб, шматочок солоного огірка, кріп.





Звичайно, існує безліч варіантів таких сендвічів. Вибирайте саме ті вироби, які знаходяться на пальцях (або які найбільше люблять), експериментуйте та радуйте близьких вашими маленькими кулінарними шедеврами.

про:blank

Вам подобається сендвічі sprat?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное