Не можна подивитись на цю в'язкість

З кожним роком нові технології розвивають, що наше життя комфортніше. І в плані житла, теж, є багато речей, які не задаються, що дозволяє зробити новий погляд на найбільш знайомі речі.

І сьогодні видання. "Сайт" ми говоримо про світлові вимикачіпереваги і недоліки. Чи краще за звичайні вимикачі?



Коли моя дружина і я вирішив розпочати ремонт два роки тому, ми спочатку поїхали до найближчого будівельного центру. Я хотів бачити, що були нові і які пропозиції підходять для нас вже існують і користуються попитом в цей момент. У той же час вони хотіли відчути, вибрати, оцінити. Може бути навіть купити щось, говорить Alexei.

Габаритний зображення

«Чи вперше ми знаємо про сенсорні світлові вимикачі. А ці речі зробили враження на нас, бо для нашої квартири це просто те, що нам потрібно. Перемикачі виглядають красивими, стильними і сучасними. Вибір був невеликий. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ГНК-ЕЛЕКТРО (@gnk_elektro)



«Зазвичайні ключі підходять нам. Але ціна здавалася завищеною ціною. Для 5 вимикачів (2 кімнати, коридор, туалет і ванна кімната) необхідно оплатити 10 тис. рублів. Так ми пішли додому і шукали варіанти онлайн. Знайдено на одному з відомих китайських сайтів на 558 рублів. Замовлено, отримано, встановлене і все ще в експлуатації. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ГНК-ЕЛЕКТРО (@gnk_elektro)



Хоча ми придбали перемикачі з Китаю, якість була хорошою. У нас немає дизайнерських питань. Крім привабливого зовнішнього вигляду я хочу відзначити зручність. Ви можете зв'язатися з пальцем і спиною руки. Працює в будь-якому місці. Але нам подобається другий варіант краще. й

«Коли вимкнено, панель світиться синьою, коли світло вимкнено, пожовуючи червоний. Дуже легко знайти перемикач вночі. Зручний у використанні. Навіть дворічна дочка навчалася ввімкнути і вимкнути вогні, доторкнувшись панелі пальцями. Переваги над звичайними вимикачами клавіатури просто у всьому, людина обов'язково.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ГНК-ЕЛЕКТРО (@gnk_elektro)



Тут навіть найсвіжіші власники неодмінно знайде ідеальний варіант для свого житла. Після того, як всі перемикачі зв'язку, які відповідають не доторкнутися, але для звуку або руху в зоні датчика. А у вигляді і дизайну можна знайти підходящу модель.

І є навіть перемикачі, які можна керувати за допомогою Wi-Fi через додаток, наприклад, спеціальне додаток для смартфона. Деякі пристрої також дозволяють регулювати яскравість освітлення, вибираючи потрібний режим, наприклад, від 10 до 100% потужності.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сайт: www.rusensor.ru



Як бачите, такі перемикачі дійсно виглядають цікавими і сучасними. Тому не дивно, що більше і більш прогресивних людей, які хочуть зберегти час, віддають перевагу сенсорним перемикачам. Обов'язково поділитися своїм досвідом при роботі з такими сенсорними начинками.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное