Я запекла Кремля для Великодня, хочу присвятити окрему статтю до неї

Цього року від нещасного випадку Я бачив рецепт російської кулі «Кремлін»й До Пасхи. Я був зацікавлений, тому що я раніше випікав досить звичайні торти, а не деякі спеціальні. Рецепт використовується однаково протягом багатьох років.

З куличів в Кремлях родичів були захопленій Мій сусід купив його, тому вона попросила рецепту. По-перше, я не розумію, що основна родзинка святкової випічки для перших осіб держави, але зараз хочу поділитися цими знаннями. Обов'язково зберігати цей рецепт печива в 2022 році.



Підготовка тесту починається досить нормально. Вся граматика призначена для випікання однієї коробки, щоб зберегти це на увазі і коригувати для правильної кількості тістечок. Вам буде потрібно багато речей, щоб зробити кремльський торт.

інгредієнти
  • 450г борошна
  • 130г вершкове масло
  • 50 мл молока
  • 30 мл коньяку
  • 15г сухих дріжджів
  • 170г цукру
  • яйця
  • родзинки
  • фургон
  • сіль
  • злаки
  • порошки




Приготування тесту Борошно для тесту необхідно ретельно просіяти кілька разів. Не пропустіть найменший мотив. Для опару слід змішати борошно, тепле молоко, дріжджі, яйця. Борошно заливають поступово, щоб тісто зручніше перемішати. Після того, як пара повинна бути покрита рушником і знімається в теплому місці. Нехай він стоїть за годину і півдня. Під час цього часу тісто необхідно подвійний.

Кремльські кондитери не встигають довго чекати, тому вони залишають вапурі близько 45 хвилин. Державні замовлення не чекають, адже за 3-4 години потрібно зробити близько 50 тортів.

Для переспокійного тіста необхідно залити решту молока, розтопити вершкове масло, сіль, цукор, ванілін. Переконайтеся, що всі рідкі інгредієнти не менше кімнатної температури, а не відразу з холодильника. Коли додаються всі інгредієнти, Тест потребує часу, щоб знову відпочивати.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення про внесення змін до деяких законів України (@fon.bos)



Заповнення. Головний секрет рецепту російської кулі в Кремлі - замочування родзинок в коньяці. Коньяк повинен бути добре витриманий (не менше 3 років). Так консультують кондитерські вироби рослини «Кремлін», де запікають тістечка для перших осіб держави.

Раїзини слід добре промити, а потім залишити на замочити протягом декількох годин. Краще підготувати його заздалегідь. Додайте родзинки і цукерки до решти тесту. Якщо вам подобається, ви можете додати більше. Все це необхідно ретельно перемішати і можна розподілити в прес-формах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений щоденником православного чоловіка (@simple_stitch_girl)



Форми для випічки повинні бути покриті пергаментом або підібрати особливу святкову паперову упаковку. Вони вкладають в металеву ємність і не допускають тесту на паличку. Крім того, форма повинна бути заповнена тільки на 2/3, тому що тісто під час випічки також підвищить розмір.

Кулічі слід змащувати яєчним жовтком для апетитної скоринки іржі. Візьміть вінок і, не пропустіть на жовтку, пропустіть всю вершину випічки. Після цього пасти можна відправити в духовку нагрітою до 190 градусів, 45 хвилин. Після того, як я закінчив все, я кажу молитву спокійно. Так що тістечка успішно випікають і всім близьким за смаком.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення про внесення змін до деяких законів України (@fon.bos)



Після випікання випікають тістечка, можна пропустити верхи шматочком вершкового масла. Це додасть їм глянцевий блиск і принадний і смачний аромат. Прикрасити коржі білою глазур'ю необхідно після того, як вони повністю охолоджуються. Гарячий випічка не прослужить довго.

В той час як декорування вже засклених тістечок, покажіть свою фантазію. Ви можете використовувати кучерявий посип, зробити різні фігури з мастики, додати харчовий барвник до глазурі і зробити вашу пасту неповторною.

Торти «Кремлин» прикрашені різними фігурами шоколаду, додають елементи масляного крему, прикрашають фудж. До речі, можна прикрасити торти з цілою дружньою родиною. Спробуйте. Це весело. Ви обов'язково відчуєте, що яскраве свято Великодня вже поріг.



Я сподіваюся це Рецепт російської кулі в Кремлі припаде до вас! Звичайно, можна змінити, додавши улюблені спеції, такі як кориця. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное