Танець з кліщом не варто, як зробити це чітким, хто в будинку

Кожного разу на природі, обов'язково візьміть з вами капелюх і інструмент для вилучення кліща. З кожним роком ці комахи стають більше і більше. Тіки дроїться тваринами і людьми в будь-якому віці. Необхідно видалити кліщ, який застрягається в шкірі якомога швидше. Сьогодні ми розповімо, як видалити кліщ різними способами.



Досвід витягування кліщів великий для мене, як я щасливий власник собаки. Не так довго, собака трохи кліщ, мій чотириногий друг майже загинув в руки. Після цього інциденту, кожен місяць я даю собаку засіб, для якого я шкодував гроші до. Тепер собака безпечна, тільки після прогулянки часто буває, що тварина приносить кліщ в будинок.



Ви повинні бути на охороні. Не можна дозволити собаку лежати на дивані і перевірити пальто кілька разів на кліщі. Після поїздки в природу необхідно ретельно вивчити себе. Тіки часто приклеюються до незакритих ділянок шкіри. У лісі кліщ може падати на голові, приклеїти на шию або впадати в декольте. Якщо ви виявите кліщ, не панікувати, ви отримаєте якомога швидше.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Необхідно захопити кліщ на дуже підставі голови і прокрутки проти годинникової стрілки, повільно витягуючи інсекційні тампери. Після того, як кліщ витягується, потрібно лікувати місце укусу з спиртом або йодом. Позбутися від кліща.



Візьміть нитку довжиною 20 см і складіть його двічі. Пальці злегка перекручують нитку, щоб з'явилася петля. Покладіть цю петлю біля голови кліща якомога ближче до шкіри і скрутіть нитку. Сама петля затягувати і через кілька секунд щітка відпаде. Покладіть рану і позбавляйте комахи.



Відріжте голову шприца з шприцом і прикладіть її щільно до шкіри за допомогою кліща. Перетягніть повітря за допомогою важеля. Товстушки швидше відпадають, якщо ви протріть шприц з ацетоном. Не забудьте обробити сайт прикусу і перевірити, чи повністю вийшов кліщ.

р.

При відсутності інших інструментів під рукою також підійде масло. Хоча вони кажуть, що цей метод небезпечний. У будь-якому випадку, якщо ви далекі від цивілізації, ви повинні діяти. Змочіть шматок тканини маслом і прикладіть її до місця за допомогою кліща. Після декількох секунд клітка почне гасити і вийде самостійно. Після цього доцільно лікувати прикус будь-яким антисептичним. Якщо ви не відчуєте, ви будете жити. В іншому випадку потрібно доїхати до лікарні якомога швидше.



Голка повинна бути нагрітою на вогонь і проколоти живіт кліща. Після цього комаха сама відпаде від м'якоть. Порада накусу з спиртом і позбавлення від кліща.



Виявляється, що кліщі виживають у воді протягом тривалого часу, тому промивання туалету не є варіантом. Найкраще подрібнити кліщ на папері з твердим об'єктом або копати в хлоровмісному розчині або спирті. Подбайте про себе і лікуйте своїх тварин регулярно від кліщів. Як використовувати його?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное