П'ятдесят років dandy стверджує, що погані сучасні наречені

Деякі чоловіки в дуже юному віці керують пошуком половинки, зберігають ці стосунки і здійснюють тремтіння почуттів через життя. Для того, щоб в кінцевому підсумку знайти праву вечірку. Але є також досить досягнуті представники сильної статі, які не заважають зав'язувати вузол, а потім намагаються одружитися. Знайти чоловіка після 50 роківДля створення повноцінної сім'ї з нею.

І сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться сюжетом чоловіка, який протягом багатьох років усвідомив, що щастя не варто шукати в грошима і успішному бізнесі, але в теплих і гармонійних сімейних відносинах. Але як ви будуєте один на 53, коли у вас немає часу або волі?

7500 р.

Знайти чоловіка після 50 років Я ніколи не був одружений. Коли я був молодий, було багато красивих жінок, але я не поспішав одружитися. Таким чином, не було відносин серйозно. І я не пощастило зустрітися з такою жінкою, для якої я вирішила на кардиналних змінах, пише Іван.

У 53 роки я вважаю себе зробленою і успішною людиною. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але я ніколи не створив власну сім'ю, і я шкодую її більше і більше.

Я маю надійних друзів, багато родичів. Велике ставлення до моєї старшої сестри і її дітей. Я відчуваю, що вони мають своє життя і у мене є шахта. Я шукав відповідну вечірку пізно. Однак, збиравшись на пару дат, я зрозумів, що не все так легко, як це здається на перший погляд.



Звісно, перше, що я очікував знайти молоду леді трохи більше 30, але не старше 40. Спочатку 36-річна Марина здавалося мені дуже цікавим варіантом. Але на сьогоднішній день все впав на місце. Вона просто необхідна зріла людина з грошима, щоб взяти на себе витрати. 5 років тому я буду вважати цей варіант. Але зараз витрачати час і гроші на молоду жінку, яка потребує тільки гаманець, не потрібно.



Наступна дата з 35-річної Xyusha покаже мене спочатку, але я вирішив спробувати. Вона була дуже солодкою і приємною в спілкуванні, постійно посміхається і уважно прослуховувала мої історії. А потім я почав показувати фотографії з мого останнього відпочинку. Ось де я помітив кільце на пальці.

Я думав, що вона повинна мати розлучення цієї точки, але її відповідь дивилася мене. Вона і її чоловік втратив інтерес один одному, тому кожен живе своїм життям. І вона йде на дати, щоб відчути себе привабливою жінкою, шукаючи хвилювання. Якщо вона була однією і трохи серйозною, вона може мати шанс. Ні, спасибі вам.



Коли я пішов на дату з 44-річною Ілоною, здавалося мені, що я врахував всі попередні помилки. Вона була успішною жінкою, яка мала власний салон краси. Розкішні, розслаблені. Цікаво для нас, але коли сталося, куди жити, то виявилося, що ми дуже різні.

Я думав про переміщення і захотівся купити невеликий будинок з городом від міста. Ілона тільки сміється на своїх словах про вирощування томатів на власній землі. Такі перспективи не були цікавими для неї. І не лікував фізичну працю. Незабаром наша бесіда досягла мертвого кінця, вона не відходила свого часу і сказала:



Це все більш дивно, що моя наступна дата з 49-річною Таїсією, яка прийшла до ресторану на власний автомобіль. Я був трохи вим'язаним від свого віку, але в іншому випадку вона була абсолютно добре з мене. Виготовлений, освічений, активний, надійний. Ми поговорили всю ніч, а потім пішли на неї. Я не збираюся додому до ранку.

На обідній час я мав виклик. Таїсія називається і наполегливо запрошується на дачній ділянці, щоб облаштувати клумбу на ділянці. Хоча я мав інші плани на день. Я збираюся провести час з друзями з міста, смажені шашлики і трохи відпочити від бізнесу. На сайті незнайомої жінки? Дійсно?



Я сказав, що вона дрочить речей і вимагає занадто багато мене. Але вона приймала свою відмову від ворожості, якби я вже кинув її щось. Слово для слова - і реальні звинувачення були відправлені проти мене, що я лази старий байхлор, який тільки любить голову. Я не слухав його і вішала телефон. Ми ніколи не сказали знову.

Після цих дат я вирішив пауза. Може бути я шукаю праву жінку. Чи є сучасні жінки, які тільки думають про себе і свої інтереси? Або можливо, є проблема з мною, що для всіх моїх заслуг, я не пощастило зустріти гідну вечірку?



Здається, що чоловік не зовсім розуміє, що жінка шукає. І він вимагає занадто багато від обраних, хоча він сам не готовий робити концесії. Але серйозний зв'язок - це велика річ, що і чоловік, і жінка повинна працювати. І взаємні компроміси – це лише невелика частина цієї спільної роботи.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное