Колишній син-в-право прийшов до ювілейного, привітав перший, прийшов з букетом чайних троянд

Люди сприймають їх по-різному. розлученняй Хтось скаже, що це можливість розпочати життя з нуля. Для деяких, що буде реальним ударом. Особливо коли шлюб був дійсно міцним. Я хочу, щоб цей розлучення був першим і останнім.



Іноді офіційне розв’язання об’єднання фундаментально змінює ставлення людей до шлюбу. Більш того, таке серйозне рішення може бути зануренням чогось справді красивого. Я думаю, що ми повинні зупинитися навколо куща. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Я був в сім'ї небесних. Валик похилий мій Katyusha, зробив все для її добре. Вони були ідеальною пара, яка ніколи не воювала. Так, пісня!

Вайк і я завжди мав велике відношення. Він лікував мене повагу і був готовий допомогти мені в будь-який момент. Якщо необхідно, я слухав мої поради. Після весілля молодий почав жити окремо, повільно оплачується іпотека. Але вони нічого не заперечували. Удачливий в домашніх умовах і на роботі.

р.

Дуже скоро Валик був пропагований, Катюша також не відстала. Ми купили автомобіль і виїхали за кордон. Моя душа була щаслива, коли я дивився на них. 10 років тому Не було важливо, щоб Катюша і Валик не було. Я маю на увазі дітей.

За останні кілька років думки Каті та Валіка зосереджені на одному. Але вони не встигли завагітніти. Хто вони не поверталися... По-перше, звісно, до лікарів, а потім всілякі заголів'я з сіл та інших несенсій. Я не вірю, але моя дочка була готова до будь-якого. Але нічого допомогло...



Катя розбила себе за все, постійно в депресивному стані. Я спробував допомогти їй, але ви знаєте, що ви не будете насильницькі. Все прийшла до того, що Катюша бажала розлучення. Я не брав участі, хоча я знав, що мій дочок зробив величезну помилку.

Валик не хотів залишити дружину, він любив її неважливо. Але в той же час він не хоче бити Катя ще раз. І він погодився. Він, мабуть, найсвіжіші і найсвіжіші розлучення. І я думав, що вона була далеко від.

День народження Серце матері не туманий. Цього року мій екс-сон-в-одному привітав мене першим з дня народження. Я дуже щасливий. Валик сказав мені задоволення і сказав, що він не міг приїхати - бізнес-тур.

р.

Я не занадто засмучений, тому що я не думаю, що Валик повинен бачити Катюша знову. Це був рік з розлучення, але вона все ще не може залишити. А тепер о 18:00 стіл вже встановлений, все готове. Каблучки дверні, я збираюся відкрити його.

На порозі моя дочка з посміханням до вух, а поруч з Валік світиться з щастям. "Surprise!" - сказав він в одному голосі. І тоді я зрозумів. Хлопці з'єднали пару місяців тому, але вони не хочуть сказати мені. Вони не знали, що це призведе до. Але тепер Катя і Валик вирішили спробувати знову. Тексти пісень, а це означає: І я так щасливий!

Р

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я відчуваю, що удачі буде посміхатися в цьому році. Я вже бачу, як я полю мій онук або бабуся, і Katyusha і Valik є плани для майбутнього. Дякуемо!

Ця історія є яскравим прикладом того, що іноді люди просто потребують часу. Для багатьох розлучення є кінцевою точкою у відносинах. У той же час, коли дружини управляти вірою один одному і стати ще ближче.



Ми будемо любити сьогодні історію, щоб надихнути вас. Якщо прямо зараз ви відчуваєте не найкращі часи, не знебойтеся! Темний період в житті буде замінений на світло. Якщо ви дійсно хочете, щоб це було якомога простіше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное