Чому чоловік ляпас перед незнайомцями, і в домашніх умовах перетворюється в абсолютно іншу людину?

Зразковий чоловік може бути абсолютно різною особою, коли він виходить за межі свого будинку. Чому це відбувається? Ніна поділилася її сюжетом. Вона має чудовий чоловік і всі її друзі ревнощі її. Але жінка глибоко нещастя, вона вважає, що чоловік не любить її.



«Миша на допомогу всім, хто просить. Він легко приводить знайомства на автомобілі, приймає їх до аеропорту або будинку. Не завжди на шляху, але Misha ніколи не відмовляється від друзів. Він не шкодує, бо він добре заробляє. Міхейл може приклеїти після роботи з колегою, щоб зафіксувати комп'ютер або приїхати, щоб допомогти з ремонтом. Але в домашніх умовах мій чоловік дуже відрізняється.



Сім'я сім'ї для Міші в другому місці. Не можна думати про це, сусіди Міша обожнюють його. Він відкриває двері жінкам в в'їзді, допомагає бабусям перевозити сумки в квартиру. Миша часто йде в бар з друзями і часто сплачує за всю компанію. Я дуже щасливий з ним.



Довгий час я думав, що мій коханець був ідеальним. Це 10 років і я серйозно розглядаю розлучення. Миша залишилася доброю і доброзичливою тільки для родичів і друзів. У будинку посидить ввечері на комп'ютері, а в вихідні дні копають в гаражі.



З друзями Misha виділяється мало грошей на сімейні потреби. Він каже, що є люди, які потребують фінансової підтримки більше своєї дружини і сина. У нашій квартирі я зроблю ремонт самостійно, бо Михайло зайнятий, допомагаючи тим, хто потребує, і набридло і не в настрою, щоб приклеїти шпалери.



Коли потрібно приводити ніготь, щоб повісити вішалка, або принести важкі меблі в будинок, Міша не є. Він не чує простих запитань і мій батько допомагає мені. Нещодавно я попросив чоловіка, щоб забрати мене в магазині, щоб доставити важкі мішки, тому він сказав, що він повинен прийняти колегу до аеропорту. У мене є таксі.



Я втомився від цього шлюбу і я не планую продовжувати страждання маленької дитини. Я хочу розлучення, але я бояю всіх буде судити мене. Моя мама вважає, що я перебільшив і що Misha і я дійсно зробив добре. Але ми не будемо говорити йому прямо зараз. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

р.

Михаїл подобається всім родичам і знайомим. Він завжди готовий допомогти своїм друзям і сім'ям. Він може запозичати гроші, дати проїзду додому або дати поради. Вдома не має сили для підтримки своєї сім'ї. Дружина повинна поспілкуватися з чоловіком перед поданням до розлучення і розповісти їй, як вона відчуває. Якщо Ваш чоловік не змінює, нічого не шкодує. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное