Що застрягти українську сукню на конкурсі «Міс Всесвіт – 2021»

The 69th International Фінал був проведений в штаті Флорида. Конкурс красий У конкурсі взяли участь представники 74 країн. Переможцем було 26-річний Мексиканський Андреа Меса. Коронка була надана її переможцем 2019 року, моделі з Південної Африки Зозібіні Тунці.

Дівчина побила представника Бразилії (друге місце – Юлія Гама) і Перу (третя – Янік Масета). Меса - третій Мексиканський, щоб виграти назву. У 1991 і 2010 році її співвітчизники отримали нагороду.
Вона працює як програміст і боротьба з правами жінок.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І сьогодні видання. "Сайт" Я приготував список найбільш незвичайних і кольоровий Історія Всесвіту Міс. Дивовижна красуня!

р.

GettyImages Міс Всесвіт - 2021 Міс Пуерто-Ріко Estefania Soto Torres шокувала глядачів своїм костюмом зодіаку.



Оздоровчий дім «Гести-Імалес»



Поза «Ложки» Представник Філіппінського носіння кольорів національного прапора.



GettyImages Окремо Хочу відзначити наряд української Єлизавети Ястеремської. Сукня називається "Сул-Оутинська". Команда дизайнерів та майстрів, які працювали над нарядами, захотіли відтворити традиційний український орнамент.

При створенні сукні використовуються 15 метрів білих і чорних атласних тканин, а також 2 кілограми спеціального розчину, який тримає тканину. Нарядні ваги близько 7 кілограмів!

Сукня дивує дивовижне, не це?



Поза «Ложки»
3610Р. 4200Р.

Поза «Ложки»

Ну, особисто, мій улюблений – вишуканий костюм китайського джиану Сонця.



Переможець GettyImages у конкурсі національних костюмів М'янма представник Тузар Vint Lwin. Тузар з'явився в користувальницькому жіночому костюмі воїна з вінтажними срібними прикрасами та традиційним плетінням.

Жінка з'явилась у супроводі знака, що читала «Прай для Мианмара». З цього постеру учасник показав своє ставлення до співачки в країні, що відбувався на початку лютого.



На сукні представника Уругвайа Лола де Лос Сантос були також написи з слоганами.



Чарівна італійська костюм нагадує дракона або метелика.



Поза «Ложки» Добре, це костюм переможця Miss Universe 2021, Andrea Mesa.



GettyImages, щоб дізнатися більше платтяДивіться національний конкурс костюмів з офіційного каналу «Міс Всесвіт».

про:blank

Я також рекомендую вам дізнатися про життєві хакі, які допомагають моделі зберегти красу. Всі вони доступні і не вимагають втручання косметологів!



Що ви думаєте про сукні Miss Contest? Всесвіт - 2021? Який костюм вам сподобався?

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное