Чому ви не повинні одружитися

Чому ви відчуваєте розчарування у чоловіка, який ви одружений за любов? Чи варто звертати увагу на фінансову силу чоловіка до шлюбу? Як стати щасливою подією в смертельну помилку? Ось чому наша історія вже сьогодні.

Я був розчарований у чоловіка я заміжний рано. Що я знаю про життя сім'ї, коли я був 19? І проживав батьки. Тексти пісень, а це означає: І вони просто вийшли, як в казці: перше кохання і назавжди. Так, маючи такий хороший приклад перед очима, я впевнений, що моє життя з Міша буде точно таким же. О, як неправильно я був...



Коли михаїл запропонував мені, я не подбаю про свою фінансову ситуацію. Я знаю, що він прийшов з бідної сім'ї, але це не мовчить мене. Почуття прийшли першим.

Мої батьки побачили, скільки я був в любові і не даю говорити про шлюб. Ми приїхали до нас на розкішне весілля, а через рік вони також дали нам квартиру так, щоб ми припинили бродіння навколо орендованих. В кінці цієї покупки стала смертельною помилкою.



Вже 6 років ми мали 2 красивих дочок, вдалося взяти позицію директора в компанії, де працював весь цей час. І пішов Міша, і залишився.



Я як надана сім'ї, так і зумів домашню роботу, але мій чоловік тільки подарував весь день перед телевізором. На всі мої питання про те, коли він нарешті знайде роботу, Михайло відповів: "Як я знайшов краще варіант. й



Але чим краще варіант вже не за роки, і в кінці я втомився від очікування. Я втомлюв її над мною. Тож я нарешті вирішив, що я хотів отримати розлучення.

р.

І як тільки я повідомляв, що мій чоловік, мій мати-в-право з'явився на нашому дверцятому Скажіть, що якщо я файл для розлучення, то вони підібрали мене за половину свого майна, бо квартира була придбана, коли ми були одружені, що означає, що він належить до нас законом.



По-перше, я був тільки в зв'язку з цією заявою. Хто б подумав, що ця сім'я все ще повинна мати аудію, щоб стріляти за майно, до якого вони не повідомляють про копійку?

Я не знаю, що робити. Батьки говорять про побачення і розлучення, оскільки щастя коштує дорожче, ніж будь-яка квартира. І я не можу просто дати в цих скрабах!

Що б ви порадили нашому героїні? Ви можете зіткнутися з такою ситуацією в житті. Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся досвідом або думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное