Чоловік повідомляє мати навіть для зміни постільної білизни

Побачити мене про її стосунки з чоловіком. І я був, щоб покласти його злегка, дуже дивився. Вимкніть Tanya -- МалкaЯ чув так багато. Не сталося, як жили такі люди і як вони відчували.

Зручний чоловік Таня дуже хороша людина. Дуже добре. У віці від 25 років не було проблем. Вона і її чоловік повинен був звикати до одного. Тетяна та Василь вирощували в абсолютно різних сім’ях.

, Україна

Відповідно, ставлення до життя було різним. Вася жила все своє життя в будинку, де його матір приготував все для нього, очистивши його після нього і подбали про нього в будь-який спосіб. Сім'я життя для нього був трохи різним, ніж він уявив.



З самого першого тижня життя разом, пара мала традиціїй Кожна недільна недільна жила з матір’ю та батькам Василієм. Таня і її батьки не були настільки близькими і вийшли до них лише зрідка. Вона повинна допомогти їй мати в неділю. Василь пішов на своє місце окремо.



Після цього інциденту Таня дізналася про себе від матері чоловіка. Виходить Вася постійно говорячи з неюРозмова про всі деталі сімейного життя. Він також розповідає про проблеми з дружиною. Як тільки Таня не приїжджає до батьків чоловіка і перестала бути комфортною людиною, звинувачення негайно знизилася на неї.



Я здивився почути. Чоловік після 25 років, який переходить до матері для кожного сімейного питання Звуки, як він повністю незрілий і не розуміє. Як працюють дорослі відносиний Крім того, якщо виникають проблеми в парі, бажано поговорити про них з вашим партнером, а не залишатися безшумним.

р.

Чи не ваш партнер – це перша людина, щоб розповісти про ваші стосунки та все, що відбувається? Якщо ця людина є матір'ю, то, можливо, він все ще. рано в дорослому віці? Таке міцне кріплення батькам може сказати багато.



Тексти пісень, а це означає: Це нічого не неправильно, але я відчуваю себе шкода за Таню. Вона поєднується з Василем. Ви повинні бути комфортними.Хто робить все для інших. Вона повинна бути «мама» чоловікові, інакше він не буде задоволений. Але це не суть дорослих відносин між двома людьми?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное