Як 50-річний Naomi Campbell став м'якою матір'ю вперше

Одна з найзручніших зірок нареченої Наомі Кемпбелл став мамою впершей Найкрасивіші новини по всьому світу і стали основною темою обговорення. Звісно, це не без богів, тому що супермодель вже 50 років, і нещодавно вона не бачив у відносинах. Сьогодні ми розповімо, чи відомий батько дитини і як фанати реагують на дотик новин.

р.

Поза «Ложки» Вперше стала мати На рахунку знаменитої моделі багато романів. Вона займалася басистом U2 Adam Clayton. Однак він ніколи не прийшов на весілля. Кембелл також від Leonardo DiCaprio, Роберт Де Ніро і бізнесмен Flavio Briatore.

р.

Наомі серце належить до популярних рапсів ім. Усгера та Септи. Зірка була у відносинах з співачкою Sean Combs та Liam Payne. 5 років зустрівся з російським бізнесменом Владиславом Дороніном. Можливо, цей роман запам'ятовується шанувальниками моделі більшість з усіх.

Тим не менш, тепер ім'я Дороніна спросає набагато частіше, ніж раніше. І все тому, що дочка Наомі Кембеля виявилася справедливою. На своїй сторінці в Instagram супермодель поділився з абонентами милою фотокарткою. На ній знаменитість тримає в руці маленькі ноги своєї дитини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Наомі Кемпбелл (@naomi)



«Особливе маленьке щастя обрали мене, щоб мати її. Я пишаю, щоб мати цю ніжну душу в моєму житті. І я не маю слів, щоб описувати зв'язок, який був зроблений між нами, мій ангел. Чудова любов просто не існує, — поділився в соціальній мережі Naomi.

Супермодель не любить говорити про своє особисте життя. Не дивно, що вона не дала ніяких деталей. У суспільстві, що, можливо, Наомі, довелося скористатися послугами сурогатної матері. І хто батько дитини залишатися таємницею.



GettyImages: Це просто божевільний, щоб розповісти про один сьогодні і ще завтра. Хто наступний? Я вже кохана. Всі ці історії неймовірні і дуже смішні. Я просто живу життя і це, Campbell сказав журналістам.

Наомі вперше шокував не тільки своїх шанувальників, а й друзів. "Я дуже щасливий для вас!" Немовляючи вас і ваш красивий ангел.



З особливою подією модель привітала Кім Кардашян: «Оскарний ангел!» Paris Hilton: Привітання, Наомі! Ти гонна така неймовірна мама! Я люблю вас і не можу чекати, щоб познайомитися з вашим маленьким ангелом.

Теплі слова в Instagram написав матері Наомі. Вона також розмістила фото свого діда: «Привіти до моєї дочки Наомі на народження дочки!» Я люблю його, тому що він взяв мене так довго, щоб стати бабуся.

З редакційної колегії Наомі Кемпбелл був відомий у всьому світі не тільки своєю красою. Всім відомо, що модель неодноразово впала в скандали через його гарячий темп. У 1999 році після довгого періоду наркоманії. Здавалося б, що зірка остаточно вирішила оселитися і присвятити себе мамі.



Побажання Наомі, якнайбільше радості моментів життя. Може цей період змусить своїх щасливих! Можливо, незабаром ми дізнаємося, хто підніме дитину з моделлю. В той же час ми просто повинні вгадати ...

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное